Fotografijų paroda „Hel Looks“ pristato gatvės madą (nuotraukų albumas)

Šiandien galerijoje „Arka“ (Aušros vartų g. 7, Vilnius) atidaroma gatvės mados fotografijų paroda „Hel Looks“. Paroda pristatys geriausias dviejų Suomijos menininkų Liisos Jokinen ir Sampo Karjalainen fotografijas, kuriose užfiksuoti stilingai ir savitai besirengiantys įvairaus amžiaus Suomijos sostinės Helsinkio gyventojai.

Parodoje eksponuojamos nuotraukos darytos 2005 – 2006 m. Helsinkio gatvėse ir klubuose. Pasak parodos autorių, juos įkvėpė japonų fotografas Shoichi Aoki ir jo žurnalai apie gatvės madą Fruits, Street ir Tune.

„Hel Looks“ tikslas – dokumentuoti Helsinkio gyventojų rengimosi stilių ir skatinti žmones rengtis išskirtinai, pasitelkiant savo vaizduotę. „Hel Looks“ kūrėjai tikisi, kad skirtinga išvaizda ir stiliai padės žmonėms tapti tolerantiškesniems vienas kito atžvilgiu.

„Mada tampa vis įvairiapusiškesnė. Egzistuoja daugybė mados krypčių, todėl praktiškai kiekvienas gali pradėti naują mados liniją bet kurioje pasaulio vietoje, tarkime, taip pat ir Helsinkyje“, - sako fotografijų autoriai.

„Hel Looks“ parodos fotografijų herojai rengiasi išradingai. Jų netenkina drabužių parduotuvių siūlomi drabužiai, todėl jie kuria savo asmeninį stilių. Kai kurie iš jų kuria savo stilių, naudodami dėvėtų drabužių parduotuvėse pirktus drabužius ir aksesuarus, kiti patys kuria drabužius ir taip realizuoja savo idėjas. Parduotuvėse pirktų drabužių pritaikymas konkrečiam žmogui taip pat labai populiarus. Smulkios detalės ir elementai išryškina asmeninį stilių ir padeda išsiskirti.

Paroda „Hel Looks“ galerijoje „Arka“ veiks iki š.m. vasario 20 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis