Stilingi vaikinai pagal Roberto Cavalli ir „Gucci“ (nuotraukų albumas)

Meskite iš galvos senus stereotipus, kad puošiasi ir stilingai rengiasi tik netradicinės pakraipos vaikinai. Tai viena didžiausių nesąmonių, kurias gali paistyti tik tais pačiais treningais antri metai vilkintys „gražuoliai“.

Juos tikriausiai nušvilptų minia mados naujienas besivaikančių vaikinų, ypač italų. Mados sostinėse gyvenantys jaunuoliai jau seniai išmoko derinti drabužius ir kas rytą pagalvoti, kuo apsirengti šiandien.

Keisčiausia, kad merginos neatlimpa nuo televizorių ekranų, sekdamos garsiausių kolekcijų vyrams pristatymus. Maža to, kad neatlimpa…dar ir varvina seiles… O kad taip atrodytų jų brangieji!

Deja, mums dar neįprasta matyti pasipuošusį vaikiną. Nors į jį gatvėje atsisuktų visos merginos.

Šių metų Roberto Cavalli mados namai pristatė naują kolekciją vaikinams ir vyrams. Kas šįmet vyrauja vyrų mados padangėje?Roberto Cavalli vaikinai dvelkia elegancija, prabanga ir santūrumu. Jie grakštūs, preciziškai susitvarkę ir paslaptingi.

Tokių vaikinų garderobe nerasi suplyšusių džinsų. Jie ištikimi klasikai: tamsiems tonams, švarkams, siauroms kelnėms. Toks vaikinas nori nenori atrodo pasitikintis savimi, žavus, gundantis.

Roberto Cavalli šį pavasarį pirmenybę teikia jauniems, švelnių veido bruožų vaikinams, kurie nesistengia atitraukti aplinkinių dėmesio, tačiau išsiskiria geru skoniu.

Šukuosenas dizaineris rinko, rodos, atsižvelgdamas į „Naujosios bangos“ laikotarpio stilių. Lygiai ant šono gulantys plaukai, pageidautina tamsūs - tai ne „emo“ mados atributas, o madingo jaunuolio pasirinkimas.Ką siūlo „Gucci“?

„Gucci“ mados namų dizaineriai kuria gan panašų jaunuolio įvaizdį. Jie atsiriboja nuo eklektiškos gatvės mados ir vaikiną vaizduoja žavų, jaunatviškai padūkusį, tačiau ne pernelyg maištingą.„Gucci“ mados namų vaikinas – „country cowboy“ stiliaus gerbėjas. Jam patinka ilgaauliai odiniai batai, masyvūs diržai su grandinėmis, medžiagos atbrailos, odinės juostos.

„Gucci“ vaikiną rengia odiniais drabužiais, tačiau nepamiršta ir elegancijos. Dizaineriai atsisako klasikinio „kostiuminio“ įvaizdžio. Jie pasirengę praplėsti vaikinų mados suvokimą.

Nepriekaištingą išvaizdą kuria paprasti, neprabangūs ir neryškūs vienspalviai ar linijomis marginti marškiniai (būtinai prasegti, tarsi išsidraikę), pieštuko formos kelnės(jokiu būdu ne nuvalkioti džinsai), trumpi husariški švarkai, liemenės, kailio detalės.

„Gucci“ vaikinus skatina dažytis ir nevengti kitų, atrodytų, išskirtinai moteriškų puošmenų. Ryškus, tamsus akių makiažas suteikia vaikinui paslaptingumo ir šiuolaikiško rokerio charakterio. Juostos ir šalikai, juosiami aplink klubus, primena etninėmis detalėmis pagyvinamą aprangą.

Suvelti plaukai, drąsus žingsnis, ryškios juostos, siuviniai, karoliukų antsiuvai, blizgesys – visa tai šio sezono seksualaus vaikino mada.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis