Garsios lietuvaitės dalijosi makiažo patarimais - nereikia aklai tikėti, jog brangi kosmetikos priemonė bus tinkama

Žymios Lietuvos moterys nuolatos rūpinasi savo išvaizda, stengiasi neatsilikti nuo naujausių grožio ir mados tendencijų. Atlikėjos Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Vaida Genytė ir Kristina Ivanova, stilistė Viktorija Šaulytė, grožio ir mados blogerė Ieva Pauliukonytė susitiko dekoratyvinės kosmetikos naujienų pristatyme.

Organizatorių nuotr.

Renginio dalyvės neslėpė, jog makiažas yra svarbi jų gyvenimo dalis. Pasak grožio studijos savininkės Kristinos Ivanovos, makiažas yra neatsiejama jos darbo ir gyvenimo dalis. „Dirbant gožio sferoje labai svarbu atrodyti tvarkingai, tačiau svarbiausia, kad su makiažu jausčiausi komfortabiliai”, – pasakojo K. Ivanova.

Organizatorių nuotr.

Visažistė Oksana Pikul-Jasaitienė teigė, kad jos makiažo kiekį ir ryškumą lemia dienotvarkė: „Makiažas skiriasi nuo to, ką tą dieną veiksiu: ar laukia darbiniai susitikimai, ar važiuosiu filmuotis, ar dirbsiu visažiste“. Jai pritarė dainininkė ir laidų vedėja Vaida Genytė, garsi moteris kasdien makiažu nepiktnaudžiauja, tačiau renginiai ir fotosesijos – kitas reikalas, šiais atvejais reikalingas intensyvesnis makiažas. V. Genytė užsiminė, kad darydamasi makiažą mieliau ryškina akis nei lūpas, pastarosioms renkasi natūralesnes spalvas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Grožio studijos savininkės K. Ivanovos teigimu, nereikia aklai tikėti, jog brangi kosmetikos priemonė bus tinkama. „Galiu pasakyti, kad negalioja taisyklė, jog brangi priemonė – būtinai gera priemonė. Mano kosmetikos krepšelyje galima atrasti įvairiausių priemonių, kurių, pavyzdžiui, pieštuko kaina gali siekti ir pusę euro ar eurą ir jis bus nuostabus, niekuo nesiskirs nuo to, kuris kainuoja apie 30 ar daugiau. Aš mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų kosmetikos priemonių“, – sakė K. Ivanova.

Renginio dalyvės pripažino, kad kosmetikos priemones perka ir vaistinėse. „Kadangi „Camelia“ vaistinė yra greta mano grožio studijos, dažnai joje apsilankau, neseniai nusipirkau kelis lūpoms skirtus pieštukus iš naujo dekoratyvinės kosmetikos asortimento“, – sako atlikėja.

Organizatorių nuotr.

Spalio mėnesį įvedus į rinką dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios pasižymi geromis kainomis, kosmetikos asortimentas pasipildė net 700 naujų priemonių, kurias galima įsigyti daugiau nei 330 „Camelia“ vaistinių visoje Lietuvoje.

Daugiau renginio akimirkų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis