Pavasaris - drastiškai madingas (nuotraukų albumas)

Galbūt geriausiai šio pavasario madų tendencijas apibūdintų žodžiai – „dizainerių maištas“. Kalbame ne tik apie ryškias, akį veriančias spalvas, bet ir apie netradicinius drabužių kirpimus, drąsias, individualumą ir išskirtinumą demonstruojančias formas.

Praėjusį pavasarį podiumus užkariavo juodai balti drabužių deriniai, primenantys 6 -7 dešimtmečių madą. Dizaineriai ir šį pavasarį daug dėmesio skyria ryškiai, juodos ir baltos spalvų grafikai.

Šį pavasarį vėl madingi raštai, grafika, drąsūs dideli piešiniai ant drabužių. Juodą ir baltą spalvas papildė geltonos, juodos, žalios, rausvos spalvų deriniai.

Tokie dizaineriai kaip Catherine Malandrino ir Marcas Jacobsas savo kolekcijas „nudažė“ ryškiomis pavasariškomis spalvomis. Jų manymu, šio sezono spalva - geltona. Šviesiaplaukės puikiai atrodo apsirengusios geltoną suknelę, jos tampa romantiškomis, seksualiomis paauglėmis. Tamsiaplaukėms geltona spalva suteikia dar daugiau ryškumo. Kontrastai traukia akį ir atrodo ypač išskirtinai.

Geltona - nuostabus, švelnus, vasariškas tonas. Jei ši spalva derinama su geometriniais raštais – drabužis tampa neeiliniu meno kūriniu. Paskutinės dizainerių kolekcijos pasiūlė geltoną spalvą derinti su pilka ir tamsiai mėlyna.

Geltona spalva – ne vienintelis šio pavasario mados atradimas. Žymiausia dizaineriai siūlo pasipuošti ryškiai mėlynai, žalsvai, sodriai raudonai, net aukso spalvos drabužiais.

Jei nemėgsti ryškių spalvų ar bijai labai išsiskirti iš minios, rinkis smėlio spalvą, pilkus, dangaus mėlio, natūralių žalių, melsvų, grietinėlės spalvų derinius.

Atmink - neutralios spalvos šį pavasarį itin madingos.

Kokius spalvų derinius bepasirinktum, vienas dalykas šį pavasarį tikrai dominuoja – tai gėlių raštai. Gėlių raštai šį pavasarį visur: Oscaro de la Rentos kolekcijose, „Gap“ mados namų dizainerių darbuose...

„Visai nebūtina badyti akis aplinkiniams rožinės spalvos kombinzonais, galima pasipuošti gėlėtais drabužiais. Iškart atrodysite madingai, – teigia Mary Alice Stephenson, „Harper's Bazaar“ mados redaktorė.

Kartais žmonės galvoja, kad gėlėtas gali būti tik vienas daiktas ar tik viena drabužių dalis. Tačiau šį sezoną daug gėlėtų detalių atrodo labai madingai. Bohemiška mada grįžta.“

Pavasarinės suknelės irgi šviesėja. Dizaineriai tokie kaip Maxas Azria ir Brianas Reyesas sukūrė permatomas, plonas, subtilių raštų sukneles. Ši permatomų audinių mada yra visiška priešingybė ankščiau madingoms lėliškoms sukenelėms.

Gera naujiena viena - šio sezono pavasarinės suknelės neprimins besilaukiančių mamyčių naktinių. Suknelės su paaukštintu liemeniu – praeitis.

Šešios mados taisyklės, kurias privalai prisiminti šį pavasarį:

Milinė arba liemenė: klasikinio stiliaus milinės visada buvo madingos, tačiau šį sezoną jos - tiesiog būtina tavo garderobo dalis.

Plačios kelnės: niekas geriau neperteikia hipių laikų prabangos kaip plačios kelnės. Šį pavasarį vėl galite jas prisiminti. Gėlėti drabužiai ir plačios kelnės – romantiška, paslaptinga ir nauja.

Didžiulė rankinė delne: tai ypač madinga sezono detalė. Ji turėtų būti metalinio blizgesio, geriausia - jei pasiūta iš odos, o tobulai madinga būsi, jei išsirinksi žvyneliais puuoštą delninę…

Dideli papuošalai: šį sezoną madingi labai dideli papuošalai. Jie privalo būti masyvūs, ryškūs, kad galima būtų iš tolo pajusti 1980-ųjų dvelksmą.

Plačiabrylės skrybėlės: Michaelo Korso ir Johno Galliano kolekcijos pavasarį sutinka su 1970-ųjų skrybėlių madomis. Jei nori atrodyti žavingai, moteriškai, gundančiai ir kartu santūriai, rinkis plačias, akis dengiančias skrybėles.

Suknelė su diržu: beformės, lengvos ir laisvai krentančios suknelės podiumą užleido suknelėms su dirželiu. Dirželis išryškina liemenį ir pabrėžia moteriškas formas. Tokio stiliaus suknelės dvelkia retro mada, kuri buvo ypač moteriška, santūri, konkreti ir dalykiška.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis