11 šukuosenos paslapčių, kurias nuslėpė tavo stilistas (foto)

Kartais išeidama iš kirpyklos nori mažų mažiausia verkti… Vietoj to, kad kirpėjas paverstų tave pavasario gražuole, jis neatitaisomai sugadina ne tik šukuoseną, bet, atrodo, sudarko dar ir veidą, kūną bei drabužius. Prižadi sau daugiau neklausyti stilistų ir atkakliai ginti savo nuomonę net kirpėjo kėdėje.

Deja, vos jis pažada, kad atrodysi gundančiai, tu jau pasirengusi pasakyti: “Kirpkite, kaip jums atrodo geriau”…

Kad netektų nusivilti, pirmiausia išbandyk kelias gudrybes, kurias, pasitarę su geriausiais šukuosenų stilistais, išrinkome kaip seksualias pavasario šukuosenų naujienas.

Pabandyk suformuoti naują šukuoseną namuose, juk žirklės nėra vienintelė išeitis…

1 gudrybė: neplauk galvos kasdien. Tikriausiai girdėjai sakant, kad neplautus plaukus tvarkyti lengviau? Taip yra iš tiesų. Jei plausi galvą 2-3 kartus per savaitę, plaukai nebus purvini, o jų paklusnumas bus stebinantis.

Kasdien trenkant galvą, plaukai netenka apsauginio riebalinio sluoksnio, todėl galvos oda ir plaukai gali išsausėti. Pamiršk kasdienį galvos trinkimą. Jei tavo plaukai sausi ir šiurkštūs, kasdien galiukus patepk kondicionieriumi.

Tavo plaukai riebaluoti ir blankūs? Apimtį suteiksi papurškusi vandeniu šaknis. Vanduo suaktyvins plaukų priemones ir pakels plaukus prie šaknų. Jei turi sauso šampūno, gali pamėginti juo pabarstyti plaukus.

2 gudrybė: kuodas ir į viršų sukelti plaukai ypač madingi. Atrodysi puikiai, jei susuksi kuodą, nenaudodama šukų. Ištiesink plaukus pirštais ir susek susitaršiusį netvarkingą “lizdelį” viršugalvyje. Tai neužims laiko, o atrodys labai seksualiai.3 gudrybė: nori, kad tavo plaukai kristų seksualiomis, netvarkingomis bangomis? Gali tai padaryti be kirpėjo prisilietimo. Tiesiog nupurkšk plaukus jūros vandeniu arba sūriu vandeniu…

Pamiršk ilgalaikį cheminį plaukų sukimą, pamėgink drėgnus plaukus išpurkšti vandeniu su jūros druska, pavelk juos ir leisk natūraliai išdžiūti. Kadangi daugumos merginų plaukai natūraliai banguojasi, jūros druska tai paryškins.

4 gudrybė: nešukuok šlapių plaukų. Prieš džiovindama plaukus, atskirk susivėlusias sruogas pirštais. Šepetį naudok tik tada, kai plaukai jau 80 proc. sausi. Šukuok tik tokius plaukus, per kuriuos lengvai gali perbraukti pirštais.

Tokia plaukų priežiūra būtina, stengiantis išlaikyti plaukus stiprius ir natūraliai sveikus.

5 gudrybė: kirpčiukai labai madingi, tačiau svarbu, kad jie būtų tinkamai parinkti. Šį sezoną labiausiai tinka tankūs, sunkūs arba į šoną nubraukti kirpčiukai. Svarbiausia, venk plonų, kuokštais sulipusių vieno ilgio kirpčiukų. Su jais tavo veidas atrodys kampuotas ir pasenęs.

Šiuo metu madingiausi tankūs kirpčiukai, derinami su ilgomis, banguotomis sruogomis. Tai itin seksualu.

Nenori tankių kirpčiukų? Išbandyk į šoną nubrauktus kirpčiukus ir ilgas, „laipteliais“ iškarpytas sruogas. Palaipsnis kirpimas dera su kirpčiukais, tada veidas atrodo švelnesnis, moteriškesnis.6 gudrybė: derink plaukų spalvą prie savo odos spalvos. Daugeliui tamsaus gymio moterų (pvz., Jennifer Lopez) tinka visos plaukų spalvos: šviesi, juoda, ruda ir net raudona. Tačiau moterys, kurių oda šviesi, neturėtų labai eksperimentuoti.

Vis tik šviesios odos tonai puikiai dera su raudona plaukų spalva. Blondinėmis gali tapti tos moterys, kurių plaukai vaikystėje vasarą savaime nušviesėdavo. Tamsaus gymio merginos, kurių natūrali plaukų spalva yra juoda arba ruda, gražiai atrodys, nusidažiusios šviesiai, tik tada, jei jų oda natūraliai skaisti.

7 gudrybė: jei tavo plaukai ilgi, venk vienodo ilgio kirpimo. Ilgi, tiesiai pakirpti plaukai šiuo metu nėra madingi. Iškarpymas ilgais „laipteliais“ labai jaunina.

8 gudrybė: kai kurie stilistai mano, jog sruogomis krentančių garbanotų plaukų šukuosena labai priklauso nuo gero, techniškai tikslaus kirpimo. Taip ir yra, tačiau taip pat reikalingos tinkamos šukuosenos priežiūros priemonės.

Šiam įvaizdžiui reikalingi ilgi, „laipteliais“ kirpti plaukai. Stilistas palengvins plaukų tekstūrą iškarpydamas juos. Tai suteiks plaukams reikiamos apimties, o plaukai kris seksualiomis, švelniomis bangomis. Tačiau net jei kirpimas bus tobulas, nepamiršk tinkamų priemonių. Sruogas atskirsi ištepusi plaukus plaukų pasta.9 gudrybė: podiumo šukuoseną pasidarysi naudodama suktukus. Stilistai žino, kad paprasčiausias, mažiausiai pastangų reikalaujantis būdas tinkamai susukti plaukus – visų pirma sugarbanoti juos žnyplėmis. Išpurkšk plaukus fiksuojančiu skysčiu ir susuk juos vidutinio dydžio žnyplėmis.

Iš pradžių susuk 5 cm plaukų nuo galų žnyplėmis, vėliau suk juos suktukais.

10 gudrybė: ataugusias plaukų šaknis dažyk laiku. Reguliarus (kas 28 dienas) plaukų dažymas mažiau kenkia plaukams –nereikia kaskart dažyti viso plaukų ilgio, nes spalva nespėja išblukti. Retkarčiais dažyk šaknis namuose. Šiam tikslui įsigyk dažų rinkinį.

Nesijaudink, jei spalva idealiai nesutaps su salone dažytų plaukų spalva – niekas to nepastebės. Vietoj šepetuko iš dažų rinkinio naudok švarų blakstienų tušo šepetuką.

11 gudrybė: blizgantys plaukai nebūtinai turi būti paveldėti. Stilistai žino, kad žvilgesio paslaptis yra keletas lašų ant jų užpurkšto ar užtepto blizgesį suteikiančio serumo ar paprasčiausio kremo.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis