Dizainerė pranašauja moterišką vasarą (nuotraukų albumas)

Vilniaus modelių namų kūrybos direktorė dizainerė Jolanta Talaikytė sako, kad šiemet pirmu smuiku grieš seksualumas. Apniukusioje Lietuvoje pavasarį kol kas primena tik spalvingos drabužių kolekcijos parduotuvių virtinose. Stilistai sako, kad dabar pats laikas pasirūpinti plonais vasariškais rūbais. Kokius pasirinkti?

Kokios spalvos madingos? Kaip keisis šių metų tendencijos? Dizainerė J.Talaikytė moteris ragina rinktis seksualius drabužius.

– Kokios suknelės madingos šį pavasarį ir vasarą?

– Įvairios. Jei pažvelgsime į Sonios Rykiel kolekciją, šis pavasaris – tikras romantizmo atgimimas. O romantizmas visada pažeria daug prašmatnių detalių. Patarčiau rengtis gėlėmis, kaspinais puoštomis suknelėmis, siaustis šalikais, skraistėmis.

Madingas Atėnės įvaizdis – suknelės iš laisvai krentančių klosčių. Kiek kitokią temą siūlo Marcas Jacobsas. Jis bando gretinti retro ir modernų stilius. Tokios suknelės – spalvingos, peršviečiamos, krentančios į akis. Ypač jei jos ilgos ir klostytos.

– Vadinasi, sportinis stilius nebemadingas?

– Bus ir tokių suknelių. Marškinėlių tipo, su užtrauktuku. Jei norite ypatingo įvaizdžio – sportiška suknelė gali būti dėvima priešinant su blizgančiomis basutėmis.

Pavasarį patarčiau rinktis džinsines sukneles. Vakarui tiktų netvarkinga apranga, pasiūta iš daug tiulio ar šifono.

– Kokio ilgio suknelės pačios madingiausios?

– Ir labai ilgos, ir labai trumpos. Tereikia pasitelkti išmonę ir neriboti fantazijos. Juk dabar suknelės dažnai dėvimos su kelnėmis. Pavasarį siūlau dėvėti pieštuko formos kelnes ir trumpą sijoną.

– Jei suknelė labai išraiškinga, turbūt nederėtų perkrauti aksesuarų?

– Taip. Aksesuarų nereikėtų pabrėžti. Galima pasipuošti diržu, apyranke ar karoliais. Rankinė turėtų būti maža, telpanti į delną. Daugiausia dėmesio – pačiai suknelei.

– Kokių spalvų vengti?

– Jei tinka ir patinka, renkitės įvairių spalvų drabužiais. Tai viena svarbiausių šiuolaikinės mados taisyklių. Madingiausios spalvos – geltona, violetinė, pilka, oranžinė. Paletėje – ir kavos su pienu atspalviai.

– Ar šį sezoną populiarus linas?

– Tai viena natūraliausių ir gražiausių medžiagų. Jis nepraranda populiarumo. Beje, linas gali būti ne tik lygus, bet ir margintas piešiniais, gėlėtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis