Pavasario-vasaros mada: praktiška, spalvota, seksuali (nuotraukų albumas)

Jaunimas be gailesčio drabužių spintą atnaujina kiekvieną sezoną. Pavasarį sviedžia į šalį sunkius paltus ir bėga į parduotuves ieškoti naujų mados vėjų, o rudenį nori labiau spalvotų pirštinių ir batų kitokia „nosim“, nes pernai pirkti... atsibodę! Taip ir toliau, nes kiekvieną sezoną rūbų dizaineriai jiems sugalvoja kažką naujo ir viliojančio.

Keisti siluetai ir psichodeliški marginimai

Šių metų pavasario – vasaros jaunimo laisvalaikio drabužių kolekcijos išsiskiria praktiškumu ir patogumu, atviro kūno demonstravimu ir spalvomis.

Drabužių dizaineriai siūlo šį sezoną įprastus marškinėlius ir džemperius derinti su futuristiniu stiliumi. Tokiam stiliui būdingi keistų siluetų gaminiai ir psichodeliški marginimai.

„Šiemet dominuoja itin tikslūs raštai: nuo dryžių, rombų iki apskritimų. Jei norite būti madingi, rinkitės minimalistinius spalvų tonus: pilką, baltą, juodą spalvas, kurios gali pereiti į sidabro, metalo, atlaso blizgesį“, - pasakoja stilistas Tomas Kirša.

Beje, anot pasaulinių mados tendencijų, vyrų garderobe šiemet atsiranda narcizo geltona, o stilingoms moterims privaloma – violetinė spalva.

Pirmykščių genčių tematika

Šiemet dizaineriai linksmai, urbanistiškai interpretavo safari ir pirmykščių genčių „madas“. Visada patogu dėvėti funkcionalius drabužius: su daug kišenių, patogiais užsegimais, gobtuvais, o dabar tai ypač „ant bangos“.

Daugumos rūbų siluetai laisvi, nevaržantys judesių, tarsi keliais dydžiais per dideli. Tačiau šalia cargo tipo kelnių (plačių kelnių su kišenėmis) ir sijonų derinamos atviros palaidinės.

„Merginos visada nori atrodyti patraukliai, todėl sukūrėme liemenuotus, vietomis paslaptingai kūną atidengiančius drabužius, kurie kausto dėmesį, tačiau palieka vietos fantazijai. Be to, audiniai merginoms šiemet turėtų būti su daugybe moteriškos simbolikos: širdelėmis, gėlių motyvais, animacinių personažų piešiniais. Drabužiai vyrams marginami pėdsakų raštais, sukryžiuotais kovos įrankiais ir drąsinančiais šūkiais,“ – pataria stilistas T. Kirša.

Tokiems drabužiams labiausiai tinka gamtos spalvos: ruda, chaki, pieno balta, medaus geltona, raudona. Tiesa, piešiniuose atsiranda ir ultra madingų ryškiai violetinių atspalvių.

Išblukusi aukštuomenės juoda

Šėlsmui naktiniuose klubuose, vakarėliuose tiks netradiciniai drabužiai su išskirtinėmis detalėmis: keistais užsegimais, siuvinėjimais.

„Vakarėliuose kiekvienas nori atkreipti į save dėmesį, flirtuoti, „medžioti“ savo laimikį šokių aikštelėje ir jį užkariauti. Todėl merginoms rekomenduojame atvirus, pečius atidengiančius drabužius, vaikinams – kiek labiau prigludusius rūbus. Vakarėliuose tikrai išsiskirsite, jei audiniai bus marginti septintojo dešimtmečio arba šiuolaikinio „auksinio jaunimo“ gyvenimo aktualijų piešiniais. Tik į viską žiūrėkite su ironija!“,- juokiasi stilistas T. Kirša.

Pagrindinė vakarėliams skirtų drabužių spalva – juoda ir išblukę jos tonai, ant kurių - aštrūs ryškių spalvų akcentai: neoninė žalia ir rožinė spalvos. Dizaineriai sako, kad čia atsiranda net glamour stiliui būdingas blizgesys.

Provokuojantys marškinėliai

Vasarą, kai nubus tikrasis seksualumas, rinkitės labai atvirus ir lengvus drabužius. Drabužių kūrėjai tikina, kad karštu oru tinka viskas, ką tiesiog galima užsimesti ant maudymosi kostiumėlio ar nuogo kūno – šortai, marškinėliai, suknelės, bridžai.

„Tokie drabužiai nevaržo judesių ir puikiai dera saulėtą dieną pasivaikščiojimui parke, paplūdimyje ir net gatvėje,“- komentuoja stilistai. Pagrindinė vasaros sezono spalva – balta. Ją šiemet patariama derinti su ryškiomis, tačiau švelniomis spalvomis.

Moterų drabužių linijoje akcentuojami baltos ir raudonos bei violetinės deriniai, vyrų – balta su raudonais ir geltonais akcentais. Taip pat įvedama jūros spalva. Šį sezoną vis dar populiarūs marškinėliai su drąsiais, galbūt šiek tiek iššaukiančiais užrašais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis