Mergaitė su bikini (nuotraukų albumas)

Tos mažutės medžiagos skiautelės, kurios dizaineriams uždirba milijonus, taip pat kuria savo aukštosios mados podiumą.

Kiekvieną vasaros sezoną apatinių drabužių bei maudymosi kostiumėlių mados keičiasi. Šį kartą nepamatysite itin seksualių abu užpakalio pusrutulius apnuoginančių stringų.

Šios vasaros vinis – kuklumas ir mergaitiškas drovumas. Jei anksčiau vaikinų fantaziją žadindavo iš džinsų kyšantis virvagalis, dabar tai stipriajai lyčiai gali sukelti pykinimą.

Nėra ko slėpti – atvirai demonstruojamas seksualumas – nieko naujo, nieko šokiruojančio ir nieko išradingo. Dabar vaikino dėmesį gali patraukti tik netyčia pasimačiusiu kelnaičių krašteliu ar liemenėlės dirželiu. Pageidautina, kad pastarieji būtų žaviai dekoruoti, švarūs, spalvingi, blizgūs, o labiausia – madingi.

Šortų iki kelių nenešiojame jau keliasdešimt metų, tačiau šortukų pamiršti nederėtų. Šiais metais madingi bikiniai, dengiantys klubų kraštus. Įvairūs trumpi sijonėliai, dirželiai, juostos, kaspinėliai – tai šio sezono bikinių topai.

Spalvos – kuo įvairiausios, tačiau ryškios ir drąsios. Kaip ir pavasario drabužių mados rėkia visomis vaivorykštės spalvomis, apatiniai drabužiai bei bikiniai – taip pat ryškiaspalviai.

Patartina rinktis geltoną, natūraliai žalią, ryškiai mėlyną, rausvą spalvas, pavasariškai gėlėtas bikinių tekstūras. Masyvūs, ryškūs, į akis krentantys papuošalai bei didžiuliai akiniai paplūdimių fėjoms tikrai atneš sėkmę…

Derinkite medinius, metalinius, molinius papuošalus. Madingi akmenys, odos rankų ir kaklo papuošalai.

Kojas juoskite įmantriomis skaromis. Ir, saugok Die, ne iš turgaus su ryškiu leopardo atvaizdu. Reiktų kurti savitą paplūdimio stilių, maudymosi kostiumėlį paįvairinant klostuotais itin trumpais sijonukais, mažomis liemenėmis. Išskirtinai atrodo pūstos rankovės, prisegamos prie liemenėlės.

Daugiau idėjų originaliam paplūdimio stiliui sukurti galite pasisemti iš nuotraukų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis