Kaip išsirinkti tinkamą maudymosi kostiumą (nuotraukų albumas)

Tai ne apgaulė, tu tikrai gali rasti idealų maudymosi kostiumą, pabrėžiantį tavo figūrą ir išryškinantį kūno privalumus. Perskaičiusi šiuos patarimus, tikrai išsirinksi bikinį, kuris iš koto išvers visus paplūdimio vaikinus.

Pirmiausia privalai suprasti – niekas neturi idealios figūros. Visos mes turime vienokių ar kitokių trūkumų, kurių negalime pakęsti, tačiau tai tikrai ne pretekstas prie jūros vaikščioti apsirengus akvalangą. Pateikiame kelis specialistų patarimus, kurie suteiks tau žinių, kaip priderinti seksualų bikinį savo formoms.

Vientisas maudymosi kostiumas?

Kai kurios gražiausios ir seksualiausios moterys paplūdimyje dėvi ne mažučius skutelius, pabrėžiančius klubus ir krūtinę, tačiau ištisinius maudymosi kostiumus. Jei tikrai nėra skirti senmergėms ir vidurinio amžiaus damoms.

Vientisas maudymosi kostiumas paslepia tavo pilvuką ar plokščią krūtinę, atrodo seksualiai, patraukliai ir žavi paslaptingumu.

Dauguma ištisinių maudymosi kostiumų apnuogina nugarą, mažiau pilvą, kiti - daugiau atidengia dekolte ar šlaunis.

Su tokiu kostiumu galite paslėpti trūkumus ir paryškinti privalumus. Jei tavo šlaunys pilnos, nesirūpink, gali rinktis ištisinį maudymosi kostiumą su šortukais. Paryškink krūtinę ir pasirink sportinio stiliaus bikinį su gilia iškirpte.

Tik visuomet prisimink, kad tavo tikslas – proporcingas siluetas. Tai atrodo natūraliausiai.

Jei mėgsti plaukioti, tuomet taip pat rinkis ištisinį maudymosi kostiumą, kuris neveržtų pečių, būtų pagamintas iš patogios, elastinės medžiagos, atidengtų pačius ir nugarą.

Pamiršk suvarstomus bikinius. Juk nenori, kad maudymosi kostiumas nuslystų, kai taškysies arba nardysi tarp žmonių.

Maža krūtinė

Jei tavo krūtinė maža, išbandyk naujausius minimalistinius maudymosi kostiumus iš Brazilijos. Brazilės turi mažesnes krūtines, nei amerikietės, todėl jų maudymosi kostiumai yra atitinkamo kirpimo.

Ieškok liemenėlės su pakietinimu arba viela apačioje, pusiau apnuoginančią krūtis, tai suteiks gražią, elegantišką krūtinės liniją.

Bandyk rasti liemenėlę su reguliuojamo ilgio dirželiais ant pečių ir nugaroje, kad galėtum juos įtempti, taip optiškai padidinsi krūtinę.

Tau labai pasisekė, kad tavo sudėjimas toks, jog gali drąsiai dėvėti raukiniais puoštus maudymosi kostiumus, kurie dabar itin madingi. Gali rinktis liemenėles su kaspinais. Jos taip pat tau labai tiks.

Taip pat drąsiai gali eiti į paplūdimį su dviejų dalių liemenėlėmis, sloksniuotomis liemenėlėmis, gali pasirodyti su viršutine maudymosi kostiumo dalimi, surišama priekyje. Apie tokius modelius dideles krūtines turinčios merginos gali tik pasvajoti.

Tau patariama vengti ištisinių maudymosi kostiumų bei plačių viršutinių kostiumo dalių. Rinkis atskirus maudymosi kostiumus, pirk juos ten, kur gali atskirai pasirinkti apatinę ir viršutinę dalis.

Didelė krūtinė

Tau labai tiks ir puikiai atrodys maudymosi kostiumėlių liemenėlės su viela.

Už kaklo surišami bikiniai taip pat tinkamas pasirinkimas, nes jie gerai prilaiko krūtinę, bei seksualiai apnuogina tarpą tarp krūtų. Ieškok maudymosi kostiumo su juosta ties liemeniu, kuri gali būti surišama nugaroje bei aplink kaklą. Tokia kostiumėlio forma pakels krūtinę ir puikiai priglus prie kūno.

Ieškok ištisinių maudymosi kostiumų, kurių krūtinėje yra minkšto porolono kaušeliai arba pakietinta liemenėlė.

Klasikinio stiliaus iškirptė atrodys tvarkingai ir sportiškai. Platesnės pečių juostos bus patogesnės nei plonos spagečių tipo juostelės, bet ne mažiau seksualios.

Venk mažų dviejų dalių liemenėlių, minimaliai uždengiančių krūtinę. Pirk maudymosi kostiumą ten, kur galės atskirai išsirinkti apatinę ir viršutinę dalis.

Trumpos kojos arba liemuo

Rask maudymosi kostiumą, su didelėmis iškirptėmis ties šlaunimis. Taip tavo kojos atrodys ilgesnės. Jei turi išlenktus klubus - dar geriau.

Toks kostiumo apatinės dalies kirpimas pabrėš smulkesnį liemenį ir suteiks koketiškumo.

Turbūt jau girdėjai, kad vertikalios juostelės gali vizualiai paaukštinti žmogų. Štai dar vienas triukas. Dėvėk bikinį ištisiniu viršumi su priešiniu viršuje. Tai nukreips žvilgsnį į viršų ir atrodysi aukštesnė.

Ištisinis maudymosi kostiumas su gilia dekoltė sukuria lieso ir ilgo kūno įspūdį - tai šį sezoną be galo seksualu!

Venk berniukiškų šortų ir bikinių su sijonėliais, kadangi jie nukreipia žvilgsnį į kojas, taip atrodysi ir žemesnė, ir stambesnė.

Liesas kūnas

Visi dėvimi drabužiai labai gražiai krenta, nes tavo kojos ilgos. Tačiau privalai suprasti, kad dėvėdama maudymosi kostiumą, paplūdimyje gali atrodyti kaip kartis.

Kaip galėtum to išvengti? Rinkis apatinę kostiumo dalį su dekoru: tiks žiedai, siuviniai ties klubais ir krūtinės linija. Labai tiks metalinės detalės, brangakmeniai, kaspinai ir raišteliai.

Išbandyk horizontalias juosteles ir vystyklų tipo audinius, pavyzdžiui elastinę medvilnę ir aksomą.

Puikiai atrodysi su ryškių spalvų maudymosi kostiumais, kurie dabar labai madingi.

Jei nori ištisinio maudymosi kostiumo, pabandyk naujausią modelį su itin dideliais iškirpimais ties juosmeniu. Jis perskirs jūsų ilgą liemenį ir optiškai paplatins kūno linijas.

Berniukiški šortai labai tinka liekniems klubams. Rinkis juos, jei tau patinka subtilumas. Mieli raukiniais puošti sijonėliai ir skaros – tiesiog sukurti tau! Venk vertikalių juostų, kuklių dekoltė ir tamsių, sodrių spalvų kostiumų.

Nėra talijos

Tai ne problema! Jei tu neturi talijos, reiškia tavo klubai yra liekni.

Jei tavo figūra tiesi, formas sukurk pati. Tau tiks ištisiniai maudymosi kostiumai su aukštais iškirpimais ties šlaunimis. Diržu įrėminta ištisinio maudymosi kostiumo talijos linija suteiks lieknesnės talijos įspūdį.

Nepamiršk laisvai krentančių detalių: karolių, juostų, dirželių. Talijos srityje tiks dinamiškas ornamentas.

Tau tikrai tinka bikiniai. Sukurk klubų iliuziją, naudodama žiedus, raukinius ir raištelius. Jei tavo krūtinė nedidelė, gali dėvėti juostą be dirželių.

Dėvėk tamsias sodrių spalvų kelnaites ir puoštą, spalvingą liemenėlę.

Venk sodrių spalvų arba horizontaliai dryžuotų ištisinių maudymosi kostiumėlių.

Platūs pečiai

Tu stipri, pasitikinti savimi ir didinga, kaip deivė. Tau tereikia tinkančio maudymosi kostiumėlio ir vaikinai kris po kojomis.

Dėvėk ryškias bikinių kelnaites su piešiniais, taip pat su ryškiai akcentais ant klubų, tokiais kaip juostos ir diržai. Naujausia liemenėlė su kuklia iškirpte yra sukurta būtent tau.

Tau tiks platesni pečių dirželiai bei kvadratinės dekoltė. Venk „V“ formos bikinio silueto, nedėvėk gilių dekoltė arba bikinių su mažomis liemenėlėmis.

Stambi figūra

Reikiamose vietose apnuogink šiek tiek kūno ir atrodysi gundančiai, gracingai ir ypač seksualiai!

Ieškok ištisinio maudymosi kostiumo su nėrinių ar tinklelio įsiuvais. Gili „V“ formos dekoltė gali vizualiai pakeisti tavo figūrą. Permatoma plati skara suteiks pasitikėjimo savimi, atrodys žavingai, stilingai ir neiššaukiančiai.

Tamsios spalvos visuomet tiks. Taip pat ir besisukantys raštai. Išbandyk maudymosi kostiumą su tamsiomis ištisinėmis juostomis abiejose liemens pusėse ir paveikslėliu viduryje.

Venk per daug medžiagos. Kuklumas yra gerbtinas, tačiau dangstymasis sukuria komplekso įspūdį. Venk baltų ir šviesių, neoninių medžiagų bei slidžių audinių.

Pilvukas

Jei matai, kad turi šiokį tokį pilvuką, nepanikuok, išbandyk nuostabius juostomis puoštus maudymosi kostiumus: jie tikrai daro stebuklus.

Jei rinksies dviejų dalių maudymosi kostiumą, paieškok dabar labai madingų marškinėlių tipo maudymosi kostiumų. Jie pakankamai dengia, tačiau ir suteikia gundančio seksualumo.

Ištisinis maudymosi kostiumas su laisvai krentančia medžiaga aplink liemenį arba klubus taip pat padės paslėpti pilvuką.

Venk mažyčių bikinių ir vienspalvių ištisinių maudymosi kostiumų.

Platūs klubai

Naujausi bikiniai su mažyčiais sijonėliais yra labai mieli ir sukurti specialiai tau! Tačiau nesirink kostiumėlio puošto kryputėmis. Geriau išsirink lygų glotnų sijonėlį, kuris yra trumpas ir gražus, tačiau pakankamai uždengia.

Tau tiks raukiniais puošta arba gausiai dekoruota maudymosi kostiumo liemenėlė. Detalės patrauks dėmesį į viršutinę jūsų kūno dalį.

Taip pat gali dėvėti kuklias ir elegantiškas bikinio kelnaites. Sportinis stilius – kaip tik. Norėdama atrodyti išties gundančiai, dėvėk vienspalves kelnaites ir liemenėlę su piešiniu.

Išbandyk ištisinį triko. Vilkis kostiumą su plačiomis juostomis arba horizontaliu dekoltė. Siluetas atrodys suderintas ir harminingas.

Atsimink, kad ornamentai ant viršutinės maudymosi kostiumo dalies nukreips dėmesį nuo klubų.

Venk berniukiškų šortų, per daug mažų kelnaičių arba daug raukinių ir spalvingų detalių ant klubų.

Idealus kūnas

Nesikuklink - tu gali turėti tobulą kūną! Pripažink, juk sunkiai dirbi, kad išlaikytum idealias kūno formas. Tad vasarą tikrai turi kuo pasididžiuoti.

Mažutis madingas bikinis tinka labai nedaugeliui moterų, todėl tiesiog privalai papuošti paplūdimį ir priversti žmones atsisukti į tave.

Paišlaidauk, pirkdama madingiausią sezono kostiumą, atrodysi verta milijono dolerių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis