Vasarą būk graži kaip nuotaka (nuotraukų albumas)

Nė viena spalva nėra tokia vasariška kaip balta. Ši spalva geriausiai atspindi saulę, todėl su ja ne taip karšta. Be to, spindėjimas tave išskiria iš minios ir pakelia nuotaiką. Taigi, vasarą būk baltai madinga.

Kadangi balta yra neutrali spalva, ji tinka prie visko. Jaunimo portalas about.com rekomenduoja madingai papildyti savo garderobą balta spalva.

Renkis vien baltai

Balti drabužiai tinkami ne tik nuotakoms. Bet kas gali rengtis baltai. Pasirinkęs/-usi baltus aksesuarus prie baltų drabužių, atrodysi šauniai, jaunatviškai ir rafinuotai.

Deja, balta spalva nelieknina, tad vertėtų rinktis tiesias kelnes, neaptemptas sukneles arba laivai krentančias palaidines.

Balti batai gali optiškai didinti koją. Norėdamas/-a to išvengti, pasirink smailianosius batus arba sandalus siaurais dirželiais.

Baltą aprangą galima pagyvinti pasirenkant metalo spalvos aksesuarus. Aukso spalvos aksesuarai suteiks išvaizdai šiltumo, tuo tarpu sidabro spalvos aksesuarai suteiks žavų ledo moters įvaizdį.Balta ir juoda

Balta ir juoda šią vasarą atrodys labai šiuolaikiškai, nes daugybė dizainerių įtraukė šias spalvas į savo pavasario - vasaros kolekcijas.

Griežtas baltos ir juodos kontrastas – nemirštanti klasika.

Yra daug būdų suderinti baltą su juoda, tačiau madingiausi šį sezoną yra balti ir juodi taškeliai, balti ir juodi dryžiai bei balti ir juodi gėlių raštai ant drabužių.

Balti ir juodi gėlių raštai šios vasaros topas . Juos pamatysi bet kurioje drabužių parduotuvėje.

Jei mėgsti vienspalvius drabužius, nepamiršk įsigyti bent jau baltų ir juodų papuošalų.Balta ir ryškios spalvos

Spalvos, spalvos, spalvos – šią vasarą dizaineriai duoklę atidavė vaivorykštei.

Ryškios spalvos yra viena iš šios vasaros tendencijų. Kadangi balta spalva tradiciškai renkamasi vasarą, baltos ir ryškių spalvų deriniai bus puikus būdas madingai apsirengti šią vasarą.

Išbandyk baltos ir ryškiai žydros, fuksijos, ryškiai geltonos, žalios, sodriai raudonos spalvų derinius.

Kitos ryškios spalvos irgi tiks prie baltos, tad nebijok eksperimentuoti ir derink savo mėgstamus ryškius drabužius su baltais.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis