Ekscentriškiausios mados ikonos (nuotraukų albumas)

Dabartiniame mados pasaulyje šokiravimas bene svarbiausia detalė, norint sudominti žmones. Reikia išsiskirti iš minios, būti vieninteliu ir nepakartojamu. Kol tokiais stengiatės būti, jus visada žingsniu į priekį lenkia dizaineriai.

Taigi, DELFI gatvė kviečia susipažinti su ekscentriškiausiomis mados asmenybėmis. Tikriausiai tu nė nepagalvotum, ką galima vadinti mada.

Italų mados guru bei stiliaus simbolis – Anna Piaggi. Nors moteriai jau 72 metai, tačiau ši net neketina nusileisti jaunuolėms.

Moters išvaizda ne tik šokiruoti. Annos plaukai nudažyti mėlyna spalva (primenu – jai 72 metai!), net ir darbe (o jos darbas – namuose) moteris apsirengusi prašmatniais, bet neįprastais drabužiais.

Jos spintoje šmėžuoja 2865 suknelės bei 265 batelių poros. Ir visas jos turtas sukauptas ne tik iš Manolo Blahniko (vienas gerų jos draugų), Chanel, Dolce & Gabbana, Vivienne Westwood ar kitų žinomiausių dizainerių kolekcijų, bet ir iš antikvarinių parduotuvių.

 • Anna Piaggi stilius

  Pamačius taip apsirengusią senutę ne vienam topteltų, jog ji išprotėjusi. Anaiptol. Į aštuntą dešimtmetį įkopusi moteris skina laurus mados pasaulyje.

  Nuo 1988 metų ji dirba italų „Vogue“ žurnale kūrybos konsultante, o žurnale „Vanity“ Anna dirba rašytoja.

  Italų „Vogue“ žurnale Anna rašo apie madą, iliustruodama tekstą įvairiais paveikslėliais, spalvomis ar jos kitais sugalvotais pagražinimais. Jos tekstuose gausu dviprasmybių, paslėptų pasiūlymų dizaineriams ir net kritikos.

  Tekstus Anna renka ne kompiuterio klaviatūra, o maigo ištikimą, šviesiai raudoną „Olivetti“ spausdinimo mašinėlę.

  Moteris savo spaudą taip pat paliko „Prada“ kompanijoje, o jos vardas linksniuojamas su redaktorės, rašytojos, žurnalistės, mados korespondentės, stiliaus dizainerės profesijomis. Ar gi tai - ne daugumos merginų svajonių darbas?

  Viena iš Annos draugių ir jos mėgiamiausių rūbų dzainerių, jau minėta – Vivienne Westwood. Ši 67 metų moteris taip pat neatsilieka nuo savo draugės Annos tiek plaukų spalva, tiek pasiekimais ir idėjomis.

  Vivienne – anglų mados dizainerė, pasaulyje įtvirtinusi punk ir new wave stilius.

  Antrasis moters vyras – Malcolmas McLarenas. Šis pankų grupės „Sex pistols“ vadybininkas kartu su Vivienne atidarė parduotuvę, prekiaujančią grupės atributais.

  Vėliau parduotuvė pradėjo siūlyti ir jaunosios dizainerės, Vivienne drabužius. Kokius drabužius ji siūlė, buvo galima suprasti pažiūrėjus „Sex Pistols“ koncertus ir klipus.

  Vyrukus puošė grandinės nuo dviračių, skustuvų ašmenys, žiogeliai, o kaklai ir rankos apkarstyti šunų antkakliais.

  Dizainerė jau tada turėjo savitą stilių. Kaip ir dabar, taip ir anskčiau, moteris naudojo įvairias detales iš tradicinių elementų.  Vietoje nenustygstanti dizainerė ne tik šokiruoja žemę nauju stiliumi, ji, naudodamasi savo pozicija mados pasaulyje, stengiasi ginti žmonių teises. Žavioji raudonplaukė išbandė savo jėgas ir kine, tokiuose filmuose kaip „Punk and the pistols“, „Liquid News“, „The Three Passions of Bertrand Russell“.

  Buvusi dainininko Marilyn Mansono žmona Dita Von Teese galėjo didžiuotis šios dizainerės suknele. Ir ne tik įžymybės dėvi Vivienne drabužius, pati dizainerė, net važiuodama dviračiu, yra tarsi atšvaitas vairuotojams - pasidabinusi drabužiais iš savo kolekcijos, o plaukus kaip visada nusidažiusi raudonai.

  Vivienne Westwood stilius

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis