Avril Lavigne stilius: pankė sumoteriškėjo (nuotraukų albumas)

Liepos 3 dieną į Vilnių atvyksta Amerikos garsenybė – pankė Avrile Lavigne. Pagaliau ir Lietuvos jaunoji „neformalų“ karta sulaukė savo dievaitės. Nežinome kaip jūs, tačiau DELFI gatvė ten tikrai bus.

Tačiau šiandien - ne apie šios poppankės koncertinį turą. Pakalbėkime ir apkalbėkime jos stilių.

Ši 23-ejų metų maištininkė išgarsėjo, būdama vos septyniolikos. Tada ji atrodė kaip niekuo neišsiskirianti „pankelė“, kuri kaip ir dauguma jos bendraamžių trynėsi gatvėmis, skambino gitara ir tikriausiai turėjo tokių pačių problemų su tėvais kaip ir jūs.

Vis tik 2002 metais, vos jai išleidus pirmąjį savo albumą „Let Go“, viskas pasikeitė. Populiarumas užgriuvo kaip sniego lavina.

Albumas Amerikoje iškart tapo topu. Šešiskart platininis „veikaliukas“ atlikėjai atvėrė visus kelius į MTV, Grammy ir kitus muzikinių apdovanojimų renginius.

Tada pasikeitė ne tik Avril veidas, muzikinė veikla, tačiau ir stilius. Pradėjusi nuo alternatyvaus roko kūrinių atlikimo, staiga ji „metėsi“ į pop punk teen rock muziką. Dainas ėmė kepti kaip pyragaičius. O ką jau bekalbėti apie įvaizdį...

Anksčiau Avril buvo atskiriama pagal ilgus, natūraliai rudus plaukus, tamsiai išdažytas akis, suplyšusius, grandinėmis ir geležimi kaustytus, diržais apkabinėtus džinsus, kerzus arba amžinai populiarius „Converse“ stiliaus batelius.

Avril nešiojo vyriškus marškinėlius, kaklaraiščius, tamsius džemperius, spalvotas rankoves, kojines bei daug pankiškų aksesuarų. Žodžiu, tada ji buvo panaši į mus: žiūrėdavo rūsčiai, keikdavosi, rodydavo nepadorius ženklus fotografams. Viskas buvo kaip ir turi būti.

Tačiau vėliau gerbėjų ratas pasikeitė, Avril taip pat. Populiarumas jai garantavo nesibaigiančias foto sesijas, garsiausių dizainerių ir stilistų paslaugas. Avril tapo juodaplauke, blondine, tada atsirado rožinių plaukų sruogos, jų daugėjo, tada mažėjo, tada Avril ėmė panašėti į visas kitas Holivudo gražuoles: ji vilkėjo pasaulinio garso dizainerių sukurtas sukneles, ėmė fotografuotis erotiniams žurnalams, pozuoti erotinėms nuotraukoms, dėvėti aukštakulnius, preciziškai tvarkyti plaukus.

Kas nepasikeitė? Tikriausiai tamsus makiažas ir paaugliškas nuoširdumas. Nors stilius kitoks, tačiau Avril vis tiek niekada netaps fyfa. Jos egzotiškas pankiškumas dera su klasika ir atrodo pritrenkiančiai. Juk ir tu nori šitaip atrodyti tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis