Latvių jaunimo pastangos išsiskirti iš minios „Positivus AB Festival“ (foto)

Savaitgalį Latvijoje, maždaug tarp Rygos ir Talino, miestelyje prie jūros, kurį rasti latviškuose keliuose lengviausia su žemėlapiu, rinkosi stilingas ir muzikalus jaunimėlis. Taip, čia ne vokiškasis Love Parade`as, kuriame sunkiai surasi niekuo neišsiskiriančių žmogeliukų, tačiau pasidairyti yra kur. Juolab, kad jau reikia pradėti ruoštis ir savo spintos benefisui Norviliškėse. Gal kils kokių minčių?

„Šiam festivaliui ruošiausi lygiai tris valandas. Palapines ir miegmaišius pakuoti palikau draugui, o pati persidažiau plaukus raudonai ir nusipirkau prie naujosios spalvos derančius guminius batus. Antrai festivalio dienai turiu ryškiai raudonus lūpdažius“, - sakė latvė Iveta.

„Kuprinė-meškiukas rodo mano švelnumą. Tikiuosi atkreipti šilumos ieškančios merginos dėmesį“, - juokėsi estas Juris.

„Kiškio kostiumas pas mane liko po vienos reklaminės akcijos, kurioje dalyvavau. Pagalvojau, kodėl gi nepasipuošus juo šiame festivalyje? Vienintelis minusas – geras oras. Tad karšta. Kita vertus, jei lytų, tai kaip atrodytų vargšas peršlapęs zuikutis?“, - šmaikštavo studentas Oskars.

Kiškučių „uniformos“, originaliais užrašais marginti marškinėliai, skrybėlės, ryškūs batai – visa tai ir dar daugiau – nuotraukų albume. Jaunimas festivalyje „Positivus AB Festival“:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis