Būti panke niekada ne vėlu (nuotraukų albumas)

Tau gali manyti, kad pankiškas stilius – jau atgyvena. Tikriausiai galvoji, kad pankais būdavo tavo tėvai, o hipiais tik proseneliai… Ačiū Dievui, tu klysti.

Kai vasaros mados vėjai ir skersvėjai visiems ir visoms jau aiškūs, o ant podiumų lipa rudens-žiemos kolekcijomis padabinti modeliai, mes prisimename nemirštančią jaunimo klasiką – alternatyvią madą.

Šį kartą – trumpai apie neo punk stilių. Dabar nebūtina gąsdinti tėvus ryškiaspalvėmis skiauterėmis ar metalu kaustytomis liemenėmis. Gali pamiršti ir žiogelius ar „petnešas“. Netgi gali atsisakyti suplyšusių džinsų, dėvėti aukštakulnius, trumpus sijonėlius ir vis tiek būti pripažinta panke…

Mes kalbame ne apie tavo ideologijos tvirtumą. Neo punk stilius kur kas nuosaikesnis, nei klasikinis punk. Naujieji pankai derina įvairaus stiliaus detales. Jie lieka ištikimi eklektikai ir avangardiniam stilių chaosui.

Šiandien gali drąsiai dėvėti ryškiaspalves kojines, šortus ir trumputį blizgantį sijonėlį vienu metu. Gali drastiškai apsinuoginti, odą nuspalvinti iššaukiančiais užrašais ir suglostyti plaukus kaip retro žvaigždė.

Niekas tavęs nepalaikys pasileidėle jei suplyšusias pėdkelnes mausi vienas ant kitų ir taip stengsiesi meno kūriniu paversti savo kojas. Gali susivelti plaukus, o akių vokus papuošti plonyčių kaspinų ornamentais, priklijuotais plaukų laku.

Gali derinti gotiškus marškinėlius su emo stiliaus atributika: juostelėmis, žaisliukais, įvairiaspalvėmis akis dengiančiomis sruogomis.

Dabar viskas galima, tik reikia turėti fantazijos ir drąsos atrodyti kitaip. Tai, kas vakarų jaunimui jau nuobodu – Lietuvoje nauja ir originalu. Žemiau esančios aukštosios mados kolekcijų nuotraukos įkvėps tave naujųjų pankų madai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis