Pirmieji crocs'ai Lietuvoje! (nuotraukų albumas) (video)

Juos nešioja žvaigždės. Seksualioji Uma Thurman, Madonnos vaikai… Šiais metais jie pasirodė ir Lietuvoje. Tai įspūdingo dizaino, kiek keistoki batai – crocs’ai.

Nors Lietuvoje crocs'ais prekiaujama tik pirmą vasarą, jau nemažai jaunimėlio tapo šios avalynės gerbėjais. Šiuo metu mūsų šalyje crocs'us galima įsigyti tik internetinėje parduotuvėje. Tačiau ilgainiui, manau, rasime juos visose parduotuvėse…

Crocs'ai – „liga“, kuria serga apie tris ketvirtadalius JAV ir Australijos gyventojų, nemaža dalis Vakarų Europos, panašu, kad šios ligos simptomų atsiranda ir Lietuvoje“ - šypsosi „Open24.lt“ plėtros vadovė Gintautė Lidžiuvienė.

Anot pašnekovės, žmonės greitai įvertina crocs'ų patogumą, originalumą ir funkcionalumą.

Juos galima priderinti prie bet kokios aprangos. Na, eleganciją galite pamiršti, tačiau ilgainiui ir podiumu modeliai žingsniuos, avėdami šiais bateliais.Šiuo metu madingiausi ryškių ar švelniai pastelinių spalvų crocs'ai. Juos nešioja daugiausia merginos. Vaikinai renkasi tamsiai žalius bei tamsiai mėlynus. Populiarūs ir klasikinių spalvų crocs'ai – juodi, tamsiai rudi bei rusvai žalsvi.

Vaikams labiausiai patinka žaismingų spalvų crocs'ai – žali, žydri, rožiniai, raudoni.Crocs'ai gaminami iš specialios „croslite“ medžiagos ir dengiami antibakterine danga. Jei ieškai originalumo ir išskirtinumo savo crocs'us gali puošti įvairiomis dekoracijomis – gėlytėmis, dobiliukais, boružėmis, animacinių filmų herojais, šypsenėlėmis ir pan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis