Renkis kaip žvaigždė (foto)

Įžymybės turi pakankamai pinigų, kad nusipirktų žymių dizainerių drabužių, tačiau paauglėms, norinčioms atrodyti kaip žvaigždės, tikrai nereikia Nicole Kidman banko sąskaitos.

Pasinaudodamos įžymybių stiliaus ir mados nuorodomis, bei išmintingai derindamos savo garderobą, jūs taip pat galite išsiskirti savo stiliumi kaip įžymybė.

Pateikiame keletą būdų kaip tinkamai apsirengti, jei norite atrodyti kaip elegantiška ir turtinga žvaigždė.

Klasikiniai drabužiai

Aplodismentų lydimos įžymybės paprastai dėvi gerai pasiūtus klasikinius drabužius, o ne prašmatnius, akį rėžiančius arba ypač madingus drabužius.

Geriau investuokite savo pinigus, pirkdamos mažiau, bet geriau pasiūtų klasikinių vienspalvių, tarpusavyje derančių drabužių, vietoje to, kad turtintumėte didelį nebrangių, prastos kokybės drabužių garderobą.

Išmokite atpažinti kokybiškus audinius, besilankydamos naujausiose madingų drabužių parduotuvėse ir liesdamos medžiagas, kurias matote.

Jei negalite leisti sau nusipirkti madingų dizainerių drabužių, bent jau sugebėkite pasirinkti pigesnius, tačiau geros kokybės pakaitalus.Pasirinkite spalvą

Kurdamos savo garderobą, koncentruokitės ties keliomis neutraliomis, jums tinkančiomis spalvomis.

Juoda, ruda, tamsiai pilka ir rausva yra universalios spalvos, kurias lengva derinti su kitais jūsų garderobo drabužiais.

Jei jūsų garderobą puoš per daug spalvų, gali būti sudėtinga suderinti drabužius. Kai jį sudaro kelios pagrindinės spalvos, galite sudaryti be galo daug nuostabių elegantiškų derinių.Susidomėkite aksesuarais

Savo garderobą iš kokybiškų drabužių galite paįvairinti jį aksesuarais. Daugelis stilingiausiai besirengiančių įžymybių nešioja labai paprastus, elegantiškus drabužius, kuriuos puošia akį traukiančiais šalikais, juvelyriniais dirbiniais ir rankinėmis.

Papildykite savo garderobą stilingais aksesuarais ir kiekvieną kartą kur nors eidamos sublizgėsite.Nešiokite dizainerių rankines

Netgi jei negalite leisti sau nusipirkti madingų dizainerių drabužių, dizainerio sukurta rankinė galėtų būti vertinga investicija.

Ji ne tik ilgai tarnaus, tačiau atspindės jūsų stiliaus pojūtį ir skonį. Pasirinkite neutralaus atspalvio rankinę, kuri derės prie daugelio jūsų spintoje esančių drabužių ir paįvairins jūsų garderobą.Kartais mažiau yra daugiau

Nepadarykite klaidos per daug apsinuogindama arba nešiodama per daug aksesuarų. Tai gali paversti elegantišką išvaizdą pigia.

Jei dėvite įspūdingus auskarus, nesipuoškite vėriniu, na, gal tik šalikėliu. Naudodamos per daug aksesuarų tik pakenksite savo įvaizdžiui.

Venkite dėvėti per daug dideles iškirptes arba „pavojingai“ trumpus sijonus. Šį klaidingą žingsnį žengusios įžymybės dažnai būna paminėtos žurnalo „People“ blogiausiai besirengiančiųjų sąraše.Įsitikinkite, kad viskas jums tinka

Jei norite atrodyti kaip žvaigždė, tiek jūsų viršutiniai drabužiai, tiek ir apatinis trikotažas privalo puikiai jums tikti.

Nesugadinkite elegantiškos išvaizdos per daug aptemptais drabužiais arba liemenėle, kuri netinka jūsų krūtims. Jei koks nors drabužis netinka jums, persiūkite jį arba atiduokite draugei.

Kodėl nepabandžius panaudoti šių įžymybių triukų? Galbūt tada paaugliai net supainios jus su žvaigžde.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis