Nebijok būti kitokia (nuotraukų albumas)

Būkime ne turtingi, bet teisingi. Žmonės, kurie išsiskiria iš minios dažniausiai yra pravardžiuojami visokiais nepadoriais žodžiais. Tie, kurie nebijo savo išvaizda išreikšti fantaziją, savitą stilių, pažiūras, kūrybiškumą, Lietuvos gatvėse būna nulydimi toli gražu ne susižavėjusių žvilgsnių.

Tuo tarpu užsienyje viskas kiek kitaip. Italijos, Prancūzijos, Amerikos, Japonijos jaunimas tik ir suka galvas, kaip nustebinus ne tik tėvus bet ir bendraamžius, kokių idėjų ir iš kur pasisemti, kad jų išvaizda liudytų apie neginčijamą jų išskirtinumą.

Tai - ne tik paaugliškos ambicijos, dėmesio stygius ar maištas prieš konvencinę madą. Jaunimas kolekcionuoja savo draugų garderobo piešinius, atnaujina blogus įspūdingiausiai atrodančio jaunimėlio nuotraukomis.

Ten būti madingu – tai būti ryškiu, matomu, nepriklausomu nuo stiliaus tendencijų. Šių gatvės mados „diegų“ aprangos akcentai akimirksniu patenka į garsiausių dizainerių akiratį.

Kaip galėtum nuspalvinti ir pagyvinti savo spintos turinį, kaip atrodyti kaip niekas kitas, pamatysi Kalifornijos mados savaitėje dalyvavusių jaunų ir perspektyvių dizainerių kolekcijose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis