Būk geidžiamas kaip Billas iš „Tokio Hotel“ (nuotraukų albumas)

Jų trokšta visos ir ne tik gimtojoje Vokietijoje. Viso pasaulio paauglės pakvaišusios dėl roko princų „Tokio Hotel”, o labiausiai jų akys krypsta į vokalistą Billą Kaulitzo.

DELFI gatvė nusprendė padėti visiems, kas trokšta būti panašiais į šiuos dievaičius. Pateikiame kelis patarimus, kaip atrodyti, kad merginos ir tavo vardą nuspręstų išsitatuiruoti ant krūtinės.

Billas – bene kukliausias vaikinas iš visos grupės, tačiau pats stilingiausias. Iki šiol spaudoje nepasirodė pranešimų apie Billo paneles, meiles, simpatijas. Rodos, jis iki šiol vienišas, nors šiemet jau baigė mokyklą.

Galbūt tai tik reklaminis triukas ir Billas iš tiesų turi prie ko prisiglausti ir bent trumpam atsikratyti melancholijos. Vis dėlto jei taip būtų, pusė pasaulio merginų nustotų vilties, kad jos ir yra tos skirtosios Billui.

Meilė šiai žvaigždei neblėsta. Žinoma, ir dėl jo kūrybingumo ir nuostabių dainų tekstų, tačiau labiausiai dėl to, kad jis atrodo stulbinančiai.

Paprastai Billas nešioja masyvias grandines ant kaklo, kurias lietuviai priskirtų forsų stiliui. Žinoma, pas Billą jos kur kas brangesnės ir jų daugiau, tačiau tai - neatskiriama rokerio stiliaus detalė.

Billas nešioja apyrankes, tokias pat masyvias, blizgias, metalines kaip ir kaklo papuošalai. Taip pat nuolat rišasi skarelę arba užsimauna plačią juodą riešinę ant rankos. Žinoma, geriausiai atrodo, kai viskas panaudota iškart.

Pagrindinis Billo aprangos akcentas – siaurutės aptemptos kelnės ir kokybiška odinė striukė. Be odinio švarkelio Billas praktiškai nepasirodo viešumoje: ryškūs, pilvo nedengiantys, blizgūs, gausiai dekoruoti švarkai – viena jo stilių apibūdinančių detalių.

Žinoma, negalima pamiršti, kad dažniausiai Billo nešiojama spalva – juoda. Jis tamsiai dažo akis, kad šios optiškai atrodytų didelės ir ryškios. Šukuosena – taip pat Billo vizitinė kortelė. Juodi, šviesiomis sruogomis dažyti plaukai sušiaušti kaip pudelio uodegos galiukas.

Ši ekstravagantiška jo išvaizda pakeri daugelį. Netradicinis naujojo roko stilius, sumišęs su emo, pop punk, goth atributika – tai Billo sėkmės kodas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis