Naujovės tavo aksesuarų dėžutėje (foto)

Dauguma merginų tikriausiai yra panašios į miegančias gražuoles… Nė viena neišvengė skaudžių dūrių į pirštus, kai stengėsi pasisiūdinti suknelę ar bent jau mažą super herojais aplikuotą piniginę.

Dabar, prasidėjus rudeniui ir lietingam orui , net bloga nuo knygų ar įgrisusių „Kietų riešutėlių" per TV.

Plotų, tūsų, vakarėlių nėra... Nors verk… Kaip prablaškyti niūrias rudenio dienas?

Galima imti į rankas apdulkėjusią rankdarbių dėžutę ir praturtinti savo papuošalų maišelį.

Vienas būdas kažką nuostabaus pasigaminti, tai susiieškoti vilnos, specialių adatėlių ir pasitelkti fantaziją. Norite pasakyti, kad papuošalai iš vilnos jau „išėjo“ iš mados? Klystate, nauji mados vėjai jau čia pat…

Nuo ko pradėti?

Iš pradžių įsitikinkite, ar viską turite smulkiems veltiems aksesuaramas gaminti. Ant stalo turi būti vilnos (juodos, žalios, geltonos ir kokios tik norite), vonios arba virtuvinė kempinė, karoliukai ( jei norėsite pagyvinti veltinį ) ir, žinoma, vėlimo adatos. Šių yra net kelios rūšys, vienos pradėti darbui, o kitos pabaigti.

Visų šių priemonių galite įsigyti beveik bet kurioje siuvimo reikmenų parduotuvėje (čia jum patars ir kokią adatą pirkti ir karoliukų galėsite išsirinkti) arba jau populiarėjančiose internetinėse parduotuvėse.

Papuošalų kūrimo darbelis išties nėra sunkus. Tereikia padėti vilnos gniužuliuką ant kempinės ir su adatėle formuoti norimą pavidalą.

Taip galėsite padaryti apvalias, kvadratines, gėlių formas. Tačiau galbūt jau laikas pamiršti šias kiek pabodusias formas, sugalvokite ką nors įspūdingo – galbūt pikto žaislo ar mėgiamo herojaus atvaizdą… Tai užsienyje labai populiaru.

Papuoškite šiais atvaizdais savo rankas, kaklą, ausis ar drabužius. Štai keletas idėjų , kurias galite panaudoti ir sukurti savo unikalų žavesį:

Visada svajojote apie spalvotą laikrodį, tačiau parduotuvėse šmėžuodavo tik juodi, grandioziški laikrodžiai. Štai

 • pasigaminkite sau ką nors panašaus. Jei turėsite daugiau fantazijos, padarysite ir taip, kad šis laikrodukas iš tiesų rodytų laiką.

 • Čia rasite įvairiausių aksesuarų idėjų. Nuo paprasto raidynėlio iki dinozaurų ar banginių. Norite sakyti, kad tai vaikiška? Nė kiek, jei mokėsite užkabinti raudono dinozauro segę ant žalio švarko atlapo. Išradinga ir įdomu.

  Norite pagyvinti savo stalą ar kompiterį? Pasigaminkite

 • pyragėlių formos veltinių ir suraskite jiems vietos šalia juodos lempos. Net ir niūrią dieną atsiras noras nusišypsoti. Šiems „iškepti" galima panaudoti ir šlapią vėlimą, kurio tuojau pat ir išmoksime.

  Na ir dar keletas

 • idėjų .

  „Šlapiasis“ vėlimas

  Na, o dabar laukia sunkesnis darbelis. Velti šlapiuoju būdu. Reikės ne tik vilnos, vandens, muilo (geriausia ūkinio) , bambukinio kilimėlio, bet ir kantrybės ir minties, kad ne viskas išeina iš pirmo karto.

  Pirmiausia reikia ant bambukinio kilimėlio dėti plėšytą vilną (viską formuoti stačiakampio forma). Vilną reikia sudėlioti keliais „aukštais", viskas turi atrodyti

 • taip .

  Tada visą šią grožybę teks sušlapinti vandeniu ir išmuilinti. Jeigu norite , kad stačiakampio kraštai būtų lygūs užlenkite juos dabar, arba vėliau juos galėsite padailinti, kai šlapias vėlimas bus baigtas.

  Tai, ką išmuilinote susukite į bambukinį kilimėlį. Tada kilimėlį kočiokite į stalą ar kitą kietą paviršių. Išvyniokite , vilną apsukite 90 laipsnių kampu ir vėl suvyniokite į kilimėlį, ir vėl smagiai kočiokite.

  Tada kilimėlį paimkite į rankas ir jose jį sukiokite. Išvyniokite šį meno šedevrą ir pabandykite nuo kilimėlio nuimti vilną. Jei ši nusiima nepalikdama siūlų ant bambuko, galite savo kūrinį nuimti ir nuplauti su vandeniu. O jei gražiai nenusiima, teks kartoti visą procesą tol, kol vilna nusiims lygiai ir tvarkingai.

  Štai ir turite vilnos plokštelę. Iš jos galite iškirpti formas, susiūti ir taip gausite piniginę ar tašę ar pyragėlio „tešlą". Galėsite išmėginti naują veltą šaliką ar užsirišti smagų diržiuką.

  Taigi, paprastas būdas pagyvinti savo garderobą ar veidą. Svarbiausia atrasti gerų , autentiškų idėjų ir būsite vienintelė ir nepakartojama savo draugų būryje. Nepamirškite, kad nuvelti galite viską, tik nepatingėkite nusižiūrinėti (jei tikrai sunku pačiom sukurpti ką nors), kurti ir veikti! Na, o dabar, pasipuošus, metas į plotus, vakarėlius ir fiestas.

  Dar daugiau naujų idėjų tavo veltiniams

 • čia.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis