Rudeniui – skudurinės Onutės įvaizdis (nuotraukų albumas)

Dangstomas seksualumas

Viskas pagal planą. Kai ant modelio sumeti visų turimų spalvų medžiagas ir viską ties juosmeniu suriši dirželiu, gauni kažką panašaus į rudenio madą.

Nustebai? Nereiktų. Jei nori būti madinga šį sezoną, nebijok virsti skudurine Onute. Gal tau kol kas taip ir neatrodo, tačiau daugiasluoksnis chaosas ant kuno – karšta rudenio naujiena.

Taigi, nuo ko reiktų pradėti, atnaujinant garderobą. Pirmiausia, susirink visus turimus megztus drabužius, kuo spalvingesni – tuo geriau. Tada surask senus savo vaikystės drabužėlius ir nuo jų nudraskyk aplikacijas, nėrinius ir visokius kaspinėlius.

Šį turtą suderink su keliasluoksniais ryškiais megztiniais, „kombinuok“ ryškiai mėlynas ar geltonas tympas – ir super! Tu mados auka! Žinoma, gerąja šio žodžio prasme.

Gal tau iš pradžių pasirodys, kad tavo stilius atrodo kaip „ ką tik iš po sunkvežimio ratų“, tačiau pažvelk kiek žemiau… Nuotraukose pamatysi, kad garsiausi pasaulio dizaineriai kaip tik tokį stilių siūlo rudeniui.

Jie neatsisako ryškių spalvų. Vasaros tendencija tęsiasi. Mergaitiškas, naivios pirmokės įvaizdis klesti. Neskubėk rištis kasyčių, geriau prisimink šokių pamokų kuodukus, jie labai madingi. Taip pat nesistenk tokiu įvaizdžiu gundyti.

Šiuo metu Milanas maištauja prieš atvirą seksualumą. Merginos grožis yra slepiamas, o visa intriga uždangstoma keliais sluoksniais šalikų, skarų, klosčių, gėlėtų „papūtimų“ ir „paraukimų“.

Daugybė spalvų gali priminti beskonybę ar bent jau skrandžio turinio paletę, bet tai – pats tas šį rudenį.

Nėriniai ir siuvinėtos detalės – taip pat „ledas“, taigi, jau laikas imti į rankas adatas bei siūlų ritę ir narstyti vaikiškus ornamentus ant savo marškinėlių, kuprinių, medžiaginių maišų, rankinių… Gali imti ir marginti batus, pėdkelnes, tympas. Tau neprilygs nė viena, jei savo kostiumėlį nuo kulniukų iki apykaklės papuoši dideliu ornamentu ar medžiagos dažų piešiniu.

Rave mirė – tegyvuoja rave

Kaip teigė vienas Londono stilistas: „Rave stilius jau atgyveno, tačiau jo įtaka bus jaučiama dar ilgai“. Taigi, nu rave ir seno gero ryškaus rave’o detalių nereiktų pamiršti ir šį sezoną.

Į ką atkreipti dėmesį? Svarbiausia nesiraukyk parduotuvėse ir rinkis 8, 7 dešimtmečių vakarėlių sielų, dabitų stiliaus drabužius. Bet jokiu būdu jų nekopijuok. Teks viską suderinti su naujojo sezono trendais.

Didelė gėlė plaukuose, prie kaklo, ant diržo nugaroje, antpečiai, sagutės nugaroje, kaspinai, kuriais sujuosi švarką ar kelnes… Skrybėlaitės, netaisyklingų formų ir laisvo kirpimo palaidinės…

Pastebėjimas: venk ilgų palaidinių ant tympų – tai jau praėjusio sezono „vinis“. Rudenį rinkis ilgus sijonus, geriausia natūralių audinių ir kiek įmanoma klostuotus. Plačias vyriško stiliaus kelnes ir jokių šortų, degtuko formos džinsų.

90-tieji grįžta

Dar vienas iš koto verčiantis šio rudenio grįžimas! Grįžta mūsų tėvų mada. Ne, ne hipiai! Gal labiau tarybinio stiliaus štampuočių pavyzdžiai.

Kur buvę kur nebuvę ant podiumo užlipo kuo tikriausi kiek stilizuoti mamų jaunystėje nešioti drabužiai. Blizgūs ryškių spalvų audiniai, gėlėti raštai ir rytietiški ornamentai, plazdantys laisvi, kiek peršviečiami sijonai vos vos aukščiau kelių.

Dizaineriai naudoja arba labai daug drabužių dekoracijų arba renkasi labai kuklų aprangos variantą. Pasirink tau labiau patinkantį. Rytietiškas kuklumas, plačios palaidinės, primenančios naktinius arba tėvelio „skuduriukus“ – tai yra būtent tai, ko neturėtum pamiršti šį rudenį.

Didžiųjų pasaulio mados sostinių jaunimas leidžia sau išreikšti save pačiais keisčiausiais būdais. Jie jau seniai nekompleksuoja, atrodydami kaip perkarę močiučių skrynių fanatikai, užtai jų stilių kopijuoja net garsiausi dizaineriai.

Jų nuotraukas galite pamatyti

  • čia.

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis