Būk priekyje. Rudens mados topai (foto)

Jei nori aplenkti visas madistes ir tapti mokyklos „maiva pamaiva numeris vienas“, teks peržvelgti paskutines mados tendencijas, kurias visai neseniai pristatė garsūs Milano ir Paryžiaus dizaineriai Niujorko mados savaitėje. Kokie svarbiausiai naujojo sezono akcentai, skaityk žemiau.

Įmantrūs aukštakulniai

Nors rudenį paprastai aunamės pernykščius ilgaaulius, o aukštakulnius „presuojame“ giliai į spintą, šį kartą nereiktų taip skubėti.

Jei nori aplenkti visas paneles, kurios vaikosi paskutinių mados vėjų, tu būk dar gudresnė - žingsniu priekyje.

Jau pasirodė kitų metų pavasario/vasaros kolekcijos. Nors tau gali atrodyti, kad pavasaris dar už kalnų, tačiau kai kurias kitų metų mados detales gali ruoštis jau dabar.

Jei klasiokes aplenksi ir pasidabinsi aksesuarais, kurie dar tik bus madingi, visada žibėsi originalumu ir išskirtiniu stiliumi.

Taigi, DELFI gatvė iššniukštinėjo, kad kitą pavasarį, kai orai bus tokie pat pažliugę ir pilki kaip šį rudenį, bus madingi įmantrių formų aukštakulniai, kurie primins ir aulinukus, ir basutes…

Kas tai per derinys gali pamatyti čia.

Svarbiausia nepamiršk, kad ekstavagancija nebeturi ribų. Aukis tokius batus, kurie aplinkiniams iškart kris į akis, geriau mažiau dėmesio skirk makiažui, tačiau stebink išskirtinio stiliaus batais… Juk vaikinai merginą nužvelgia nuo kojų…

Vos ruduo pamalonins saulute, aukis basutes, ir kuo ryškesnes. Jei pasitaikys koks svarbus vakarėlis, nedvejok ir keliauk į jį su aukštakulniais, kurie iš koto išvers visas drauges.

Išskirtinių modelių batų gali įsigyti interneto parduotuvėse. Taip būsi tikra, kad to paties stiliaus avalynė nepuoš tavo konkurentės kojų.„Driežiukas“

Šį pavasarį ir vasarą buvo madingi gėlių, etnografiniai, afrikietiški, indiški, Artimųjų rytų raštai ir ornamentai. Rudeniui tai netiks.

Teks atnaujinti garderobą. Tačiau ne kardinaliai. Margumas ir spalvų gausa vis dar „ant bangos“, tačiau karščiausias mados klyksmas – „driežiukas“ arba horizontaliai dryžuoti drabužiai.

Pradedant kojinėmis, pirštinėmis, šalikais, apyrankėmis ir baigiant didžiuliais megztiniais, mini suknelėmis, marškinėliais ar palaidinėmis – viskas turi būti dryžuota.

Tačiau neapsigaukite: nepulkite į second hand’us pirkti senų įvairiaspalvių tunikų. Dryžuotumas turi būti dvispalvis. Bent tokį siūlo Niujorko mados savaitės dizaineriai.

Dirželiai

Niujorkas liko sužavėtas. Turi pamesti galvą ir tu. Tai naujojo sezono „vinis“ – dirželiai, ir ne bet kokie, o ilgi, siekiantys kelius, kutoti.

Šie odiniai papuošalai labiau primena juostas ar užuolaidų dekoracijas, tačiau derinami su plazdančiais sijonais, lengvomis suknelėmis, skraistėmis ar platesnėmis kelnėmis – tampa nepamainoma naujiena.

Šalikai, skraistės

Tai dar ne viskas! Skraistės, šalikai, skaros, stilizuoti gobtuvai taip pat madingi. Siūloma pamiršti nusibodusius švarkus ar striukes, o vietoj jų dėvėti skraistes.

Geriausia jei jos bus languotos. Šis geometrinis raštas, primenantis lovos užtiesalą – labai madingas šį rudenį ir karaliaus pavasarį bei vasarą.

Justino Timberlake’o ir Williamo Rasto kolekcijoje, pristatytoje Niujorko mados savaitėje, pasirodė skraistės, kurios priminė ne ką kitą, o užtiesalą.

Pasirodo seksualiajam Timberlake’ui, į dideles skraistes jaukiai susisukusios moterys labai žavios ir gundančiai patrauklios.

Kepurės

Dar vienas svarbus tavo aprangos akcentas – kepurė. Geriausia jei ji būtų trumpu snapeliu ir primintų septintą dešimtmetį.

Žinoma, kuo išskirtinesnė ir kuo keistesnės formos kepurė - tuo daugiau susižavėjimo šūksnių - bent jau užsieny…

Lietuvoje madingai atrodysi, jei prie batų ar rankinės priderinsi nedidelę skrybėlaitę ar „vairuotojo“ kepurę… Jei rasi ryškią – puiku, o jei dar ir elektros spalvos – tau lygių nebus…Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis