Atrodyk kaip Rihanna (foto)

Iš kur atsirado ši mergina? Atrodo, kad tuo pat metu praėjusiais metais mados pasaulyje Rihannos nė nebuvo… Hmmm... Anksčiau ji atrodė tikrai „hmm“. Ne siaubingai, tačiau nieko, apie ką būtų galima rašyti. Klasikinė sunkelė, klasikiniai bateliai, klasikiniai ilgi plaukai. Visiškai neįsimintina.

Dabar kiekvieną kartą išėjusi į viešumą, ji atrodo verta milijono dolerių. Žinote, jei aš būčiau įžymybė, kiekvienai taip apsirengusiai merginai padovanočiau po gėlę.

Rengtis kaip Rihanna nėra paprasta. Pirmiausia tu turi būti puikios formos, žinau, kad praėjusiais metais Rihanna laimėjo „Venus“ firmos apdovanojimą už gražiausias kojas.

Tačiau pakeisti tavo stilių į Rihannos – tikrai galima. Pasinaudok mūsų stilistų patarimais, tu gali lengvai tapti tokia pat madinga kaip ši žvaigždė. Taigi, kaip atrodyti kaip Rihanna?

1) Plaukai. Jei norite iš esmės pasikeisti, turite pradėti nuo plaukų. Rihanna atsisakė Mariah Carey garbanų ir pasirinko griežtą trumpą kirpimą, kuris labai jai tinka.

Jis ne tik maskuoja jos aukštą kaktą, tačiau toks kirpimas daug geriau dera prie jos naujo madingo įvaizdžio.

2) Drabužiai Akivaizdu, kad Rihanna bendrauja su žinomiausiais pasaulio dizaineriais, todėl ji puikiai atrodo.

Nors ne visi galime leisti sau išdidžiai vaikščioti apsirengę „Gucci“ kiekvieną dieną, tačiau galime pasimokyti iš to, kaip tie drabužiai atrodo.

Rihannos išvaizda labai ryški, todėl rinkitės išskirtinius (avangardą, tačiau ne akį rėžiančius) drabužius, kad išsiskirtumėte minioje.

Vietoje paprastos palaidinės po sportiniu švarkeliu apsivilkite nėriniuotą palaidinę su tiesiu sijonu ir ryškios spalvos bateliais.

3) Aksesuarai. Turime pastebėti, kad nuobodžius Rihannos aksesuarus pakeitė ryškūs.

Aš dar niekada taip labai nenorėjau oranžinių sportbačių, kaip dabar. Ieškokite ryškių, tačiau moteriškų aksesuarų, netikėtas spalvas derinkite su juodais drabužiais, o auskarus ir apyrankes derinkite su dailia palaidine ir sijonu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis