Eklektika – naujasis tavo stilius (foto)

Šiais laikais toks reiškinys ir pats žodis „mada“ po mažu trinasi iš mirtingųjų atminties. Jį keičia mistiška apraiška – stilius. Stilius keičiasi kiek rečiau nei mados, stilius nepriklauso nuo mados, o tik nuo mūsų pačių įgeidžių.

Galite pasirinkti bet kokį stilių: nusipinti ilgas kasas ir grįžti į hipių laikus, apsimūturiuoti senoviška suknele ir nustebinti aplinką viduramžių kvapu.

Galų gale galite derinti tai, kas atrodo nesuderinama. Šiandien DELFI gatvė aptars vieną įdomybę drabužių ir charakterių pasaulyje – eklektikiškąjį stilių. Semkitės idėjų, grožėkitės, kurkite savo skonį ir, žinoma, stilių.

Renkis kaip netvarkingas vyriškis

Pirmiausia susipažinkime su eklektiniu stiliumi, kurį propaguoja ne tik Holivudo žvaigždutės kaip Imogene Heap ar Gwen Stefani, bet ir paprasti Niujorko gyventojai.

Žodis eklektika neturėtų gąsdinti, nežinantiems - tai žodis reiškiantis chaosą, priešybių derinimą, stilių maišatį. Taip ir yra. Eklektika ir nesuderinamumas - stilingas.

Dizaineriai siūlo įvairiausių variantų, kaip būti eklektišku.

Merginos, pasiruoškite naršyti po savo mamos, tėčio, brolio ar draugo spintas. Vienas iš pagrindinių eklektiškumo bruožų - vyriškų ir moteriškų drabužių derinimas, jungimas.

Plačios kelnės atrodys puikiai suderintos su plačių pečių švarku (iš senovinių mamos švarkų galima pasiūti kuo tikriausią eklektiką. Nukirpkite jį ir padarykite iki liemens!).

Taip pat ne pro šalį turėti omeny, jog didesnių dydžių drabužiai – jėga.

Susiraskite populiariąsias aptemptukes (kuo ekscentriškesnes!), kokį trumpesnį sijonuką, vyrišką liemenę ir languotą ilgą skarą. Avalynei tiks vyriški batai, vadinamieji Oxfordo bateliai.

Taip pat tiks aukštakulniai ar žemakulniai lakuoti puošeivų bateliai. Jei nenori atrodyti kaip pamaiva – rinkis sportbačius (converse’ai, converse’ų „padielkos“ už 10 litų, kedai ir t.t. ).

Taip pat neapsiriksite, jei derinsite „burbulų“ formos drabužius su visiškai aptemptomis kelnėmis ar jau minėtomis aptemptukėmis.

Nebus sudėtinga atrodyti eklektiškai, jei spintoje turite „golfų“ , dryžuotų megztinių, bermudų (kelnės truputį žemiau kelių).

Naudokite diržus arba skareles vietoj sijonų, nebijokite atrodyti kitaip negu jūsų bendraamžiai. Iš tiesų tiks viskas, ką turite spintoje, tik stenkitės, kad būtų kuo didesnis kontrastas tarp jūsų nešiojamų drabužių.

Nieko nederinkite, nei spalvų, nei medžiagų, nei tekstūrų.

Jei atrodo, kad kažko trūksta iki pilnos eklektikos, įsigykite originalias megztas kojines, triušio kojelę, kaip talismaną bei vyrišką laikrodį su grandinėle.Vaikinams – baltos apykaklės

Na, o dabar vaikinų spintų krata. Dėvėkite linijuotus trumparankovius marškinėlius, „nesikratykite“ languotų marškinių ir susagstomų megztinių, kurie išmarginti rombais, linijom, skrituliais ar dar kuo nors kvailu.

„V“ formos kaklo iškirptės – jūsų garantija būti pavadintais tikraisiais eklektikais. Kelnės gali būti aukštesniu liemeniu. Na, o marškinėlių apykakles teks prižiūrėti, kad visąlaik spindėtų baltumu ar švara.

Žinoma, vaikinų eklektika irgi spindi nesuderinamumu, populiarūs kontrastai ir didesnių dydžių drabužiai. Tapsite išskirtiniu, jei susiieškosite linijuotas petnešas, megztus kaklaraiščius, vintage odinius krepšius.Turtas ir skurdas

Ir vaikinams ir merginoms pravers žinios, kokios spalvos ypač tinka eklektikams. Tai daugiausia tamsios spalvos, tačiau visos su tam tikru atspalviu. Nesirinkite visiškai paprastų spalvų.

Eklekita bus tada, kai derinsite prašmatnumą su pigumu ir visa tai, kas yra visiškos opozicijos. Na, o jei norite įsitikinti, kad tai madinga, pasidomėkite šių garsių dizainerių kūryba: Sarah Sophie Flicker, garsiojo Godardo filmo pavadinimą „užsidėjęs“ brand'as „Band of outsiders“.

Taip pat galite panaršyti po įvairius internetinius gatvės madų blogus ir juose tikrai atrasite šio stiliaus šalininkų.

Iš tiesų eklektinis stilius yra labai savitas ir charakteringas, atskleidžiantis tikrąjį žmogaus būdą. Tai stilius, kurio nepabijoję, galėsite išreikšti save. Čia pateikti patarimai, kaip suprasti eklektiką, o vėliau patys „įsivažiuosite“ ir kursite savitą eklektiką, atspindinčią jus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis