Ryškus, bet jausmingas rudens makiažas (foto)

Drabužiai - dar ne viskas. Rudens mados iššūkius diktuoja ir makiažo specialistai. O šiemet jie labai drąsūs. Šiam rudeniui jie siūlo paslaptingą tamsų akių bei lūpų žvilgesį.

Šį rudenį pirmenybė teikiama vyšninei ir šokolado spalvai. Rekomenduojamas tamsus, blizgus arba tamsiai matinis makiažas. Kaip tokį pasidaryti, patars visažistė profesionalė.

Tau gali pasirodyti, kad jaunoms merginoms netinka ryškus makiažas, tuo labiau mokykloje, o drastiškai dažosi tik ekstremalės, alternatyvios mados ir subkultūrų išpažinėjos. Tačiau tu klysti. Ryškų, tačiau ne iššaukiantį makiažą pasidaryti visai paprasta. Ir ruduo taps seksualiai paslaptingu.

Tik pagalvok, kaip tamsūs šešėliai saikingai ir skoningai pabrėš gilų tavo akių žvilgsnį… Niekas tam neatsispirs.

Meistrė Fulvia Farolfi pataria nebijoti ryškiai raudonai ryškinti lūpas. Šį sezoną tinka tamsiai raudonų, burgundiško vyno spalvos ar netgi juodų lūpų kontrastas su blyškia oda.

Rinkis blyškų makiažo pagrindą ir nebesvilink odos soliariumuose. Mados žinovai teigia, kad įrudusi oda – jau nemadinga.

Kaip pasidaryti rudens makiažą?

Pirmiausiai apvesk lūpas kontūriniu pieštuku, dažyk jas nuo lūpų kampučių į centrą. Pirmiausia rinkis rausvus lūpų dažus, paskui šepetėliu užtepk tamsesnės spalvos dažus.

Galiausiai, kad lūpos atrodytų matinės, užtepkite blizgesį slopinančios priemonės. Taip lūpų dažai išliks ilgiau.

O dabar įsivaizduokite gundančias vyšnines lūpas, švelniai pilkšvai padažytas akis ir rausvus skruostus. Tai šio rudenio makiažo įstatymas. Kiek blankesnį šio makiažo variantą gali sukurti dienai, o vakare nebijok ryškumo.

Melsvų akių mada

Kai jau pabodo tie patys akių šešėliai, kompanija „Elizabeth Arden“, tarsi perskaičiusi mūsų mintis pasiūlė visą paletę naujų rudeniškų atspalvių.

Didžiausia naujiena – tamsiai mėlynas akių tušas ir priderinti akių šešėliai. Šis derinys kuo puikiausiai derės prie vešlių kirpčių ir gėlėtų žieminių suknelių.

Turbūt nepatikliai kraipote galvas, įsivaizduodamos žydrus akių šešėlius? Iš pradžių ir daug kas buvo skeptiškai nusiteikę. Tačiau žydri akių šešėliai visada asocijuojasi su vidurine mokykla.

Sumaišiusios žalsvai melsvus ir žydrus šešėlius, gausite kuo puikiausią spalvą vakarui. Tuomet pasidažykite akis tamsiai mėlynu tušu, ir į jus žvelgs veidas iš kito mėnesio žurnalo „Vogue.3“.

Vis dar nedrįstate įsigyti žydrų šešėlių? Pabandykite šį rudenį madingus melsvos atspalvius. Labai tiks slyvų ir alyvų - violetiniai atspalviai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis