Apatinių kolekcija jaunimui (nuotraukų albumas)

Jei tau penkiolika, tai nereiškia, kad po madingais drabužėliais turi nešioti nuskurusius praėjusio šimtmečio apatinius. Ne tie laikai. Žinoma, seksualūs tavo apatiniai neparodo, jog jau esi pasirengusi visiems sutiktiems juos demonstruoti. Seksualūs drabužiai privers tave judėti, jaustis, kalbėti ir elgtis seksualiau.

Taigi, suklusk. Seksualių apatinių jaunimui kolekcija, skirta rudens sezonui, buvo pristatyta Robino Antino Los Andželo mados savaitėje.

Jei nori atrodyti seksualiai miegamajame arba mergaičių persirengimo kambaryje, dėvėk aptemptus minimalistinius marškinėlius, kurie pridengtų ryškią nėriniuotą liemenėlę.

Stringus pakeisk šortukais, kuriuos puošia šokiruojantys, iššaukiantys užrašai ar net mėgstamų grupės pavadinimai. Nesikuklink ir maukis kojines, siekiančias šlaunis, tai labai madinga ypač šį sezoną.

Apatiniai turi būti ne nuobodūs, o išskirtini ir traukiantys akį. Tegu jie bus nėriniuoti, paraukti, nudažyti vaivorykštės spalvomis, su sagomis, grandinėlėmis, sagtelėmis, dirželiu ar pan.

Pagrindinės apatinių mados tendencijos: ryškios spalvos, dekoratyvinės detalės, sluoksniuotos kelnaitės ir liemenėlės. Madingas uždarumas. Apatinių kolekcijos darosi vis panašesnės į vasaros ar paplūdimio kolekcijų pristatymus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis