Emma Watson stilius. Atrodyk kaip Hario Poterio mylimoji (nuotraukų albumas) (video)

Emma Watson tapo naujuoju Chanel veidu. Jai tinka praktiškai viskas: nuo klasikinių vakarinių suknelių iki jaunatviškų treningų. Iki šiol dar niekas jos nematė apsirengusios ne stilingai.

Emmos Watson grožio koziris – natūralumas. Ji naudoja natūralių spalvų kuklų makiažą, plaukus prižiūri itin skrupulingai, jos nepamatysi sulipinusios garbanas gausiomis plaukų priežiūros priemonėmis.

Besiplaikstančios sruogos jai suteikia jaunatviško koketiško žavesio, o pora tonų patamsinti plaukai – moteriško santūrumo.

Emmai galima pasakyti tik vieną antikomplimentą – nors jai tik 20 metų, ji rengiasi kaip trisdešimtmetė…

Kaip pasidaryti Emmos šukuoseną

Tai labai paprasta. Svarbiausia prižiūrėti plaukus – jie turi būti visą laiką švarūs, pasipūtę.

Tikriausiai pastebėjai, kad kartais Emmos vakarinė šukuosena primena tavąją, ką tik pakilus iš lovos. Bet ji atrodo nepakartojamai!

Paslaptis labai paprasta. Suveltas kuodukas, ausis dengiančios sruogos, vėjo pešiojami plaukai atrodo puikiai, jei jie sugulę natūraliai.

Tad paimk plaukų segtuką ir ką tik išplautus ir išdžiovintus plaukus lengvai sukabink. Nesiek tobulumo. Jei ant pakaušio iššoks kelios plaukų bangos, nesistverk šukų, o tiesiog ištrauk sruogas iš kuodelio ir lengvai apsuk aplink „šukuoseną“.

Jei nori žavingų palaidų plaukų – pirmiausia apsikirpk pas gerą kirpėją. Tada lengvai pasuk plaukus su fenu, suskirstyk juos sruogelėmis ir nepiktnaudžiauk šukomis. Plaukai geriausiai krenta nešukuoti.

Emma kartais atrodo kaip pradinukė, tačiau jai tai taip tinka. Susipink kasytes, prieš eidama miegoti, sudrėkink jas. Ryte – išleisk, pavelk ir patvarkyk pirštais.

Naudok kuo mažiau plaukų fiksacijos priemonių. Ir štai! žavus, seksualus, pasipūtusių plaukų chaosas puošia tave.E.Watson makiažas

Galiu duoti ranką nukirsti, kas Emma dažosi ne pati. Bet tokį makiažą kaip jos gali pasidaryti bet kuri mergina.

Kartais Emma atrodo nepasidažiusi tik todėl, kad jos pasirinktos makiažo spalvos labai natūralios ir nekrentančios į akis.

Ji naudoja akių tušą, makiažo pagrindą, skaistalus, akių pieštuką arba liner’į ir paprastus šešėlius su perlamutro blizgesiu. Žinoma, būtinas rožinio atspalvio lūpų blizgesys.

Tai viskas, ko tau reikia, jei nori sukurti Emmos makiažą. Užglaistyk odos nelygumus netamsiu makiažo pagrindu. Geriau jei jis būti šviesesnis nei tavo oda arba tobulai tikrų tavo odos atspalviui. Akis apibrėžk pieštuku arba liner’iu. Pablizgink vokus ir skaistalais vos vos perbrauk per skruostus.

Nepamiršk lūpų. Kad blizgesys laikytųsi ilgiau – patepk lūpas biria pudra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis