Būk pastebėta: stiliaus idėjos rudeniui (nuotraukų albumas)

Viena aišku: nori išsiskirti ir atrodyti nepriekaištingai madinga – apsinuogink. Tik nesuprask mūsų klaidingai – nereikia nusimesti apatinių, geriau mesk į šalį visokias kūno grožybes dengiančias marškas.

Mados kolekcijas kuriantys dizaineriai jau pristato savo kūrinius, skirtus pavasariui ir vasarai. Jie teigia, kad konservatyvaus rudes antitezė – šviesus ir linksmai vaikiškas pavasario siautulys.

Tad kodėl nepagudrauti ir neįsigyti kelių drabužių, kurie bus super madingi pavasarį ir pavydu iškreips tavo mokyklos madisčių veidus?

DELFI gatvė visada yra žingsniu priekyje ir siūlo tau praskleisti lako uždangą. Pasigrožėk artėjančio sezono topais ir jau dabar stebink aplinkinius savo nenuginčijamai unikalia mados nuojauta.

Spalvos, formos, drąsa

Šie trys mados lozungai turi tavo galvoje skambėti ir dieną, ir naktį. Įsimink juos geriau nei daugybos lentelę.

Spalvos turi būti drąsios ir kaip įmanoma ryškios. Nevenk derinių, kurie savo ryškumu privers praregėti ir akląjį.

Drąsiai eksperimentuok su audiniais ir jų formomis. Atsikratyk kvailų taisyklių, kad sijonas turi dengti užpakalį. Tai - ne tiesa, jei kartu dėvėsi šortus ar už sijoną ilgesnę palaidinę.

Keisk drabužių pasiuvimo stilių. Rinkis futuristinius kirpimus. Būk išradinga ir nešiok rombo formos sijoną, klumpių stiliaus batus bei susisuk didelį turbaną ant galvos.

Manai, kad tėvai išprotės? Tegul. Dabar tavo laikas sublizgėti, tegu tie, kurių laikas praėjo, užleidžia tau sceną.

Tau gali pasirodyti, kad 80-tųjų mokslinės fantastikos braižas jau išėjo iš mados, tačiau tu neteisi. Spalvos ir įspūdingų šukuosenų maištas – ateities kultas, todėl kurk kažką nauja, o ne ieškok įkvėpimo praeityje.

Tai, kuo turi sekti, pamatysi nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis