Originaliausi iš originaliausių arba tai, kas tavo spintai svetima (nuotraukų albumas)

Vieni jau užverbavo savo stiliumi bent kelis geriausius savo draugus, kiti nekreipia dėmesio į naujausias mados tendencijas ar stiliaus paieškas, o treti - pamišėliškai ieško savo ego atitikmens padėvėtų drabužių parduotuvėse.

Tiek vieniems, tiek kitiems DELFI gatvė siūlo paganyti akis po beprotiškiausias stiliaus idėjas ir jų įgyvendinimą.

Princesės dienoraštis

Tai, kas buvo „be proto“ madinga XIX amžiuje, atgimsta ir dabar, na, gal tik kiek kitu pavidalu. Merginos, kurios žavisi karalaičių stiliumi, gali jomis tapti ir pačios. Šiuolaikinės karalaitės – tai apsipirkinėjimo meistrės.

Kaip tapti princese? Pirkti, pirkti, pirkti... Nusiaubusi drabužių parduotuves, turėtum pasirūpinti ir kitais karalaitės atributais.

Svarbiausia – higiena. Oda turi švytėti nuo nuolatinių pylingų, o nagučių kampučius turi puošti deimatukai. Chemikalų arba sodos nubalinti dantys – būtini. Štai taip turi atrodyti princesė dabar.

Apranga šiuolaikinei princesei? Visa, kas žiba, blizga, brangu… panašiai kaip fyfa, tačiau turi jausti saiką. Kaip etaloną gali pasirinkti Paris Hilton įvaizdį.

Teks derinti tai, kas, atrodo, nesuderinama (vaizduotė padės, bet stilistas bent jau turi tave apžiūrėti, prieš tau išeinant į gatvę).

Nepamiršk, kad princesė šukuosenas keičia kasdien ir jas net pavadina savo sugalvotais vardais. Traukia išbandyti? Pirmyn!„Banditka"

Pasirodo, internete gausu patarimų, kaip turi atrodyti ir elgtis banditai arba gangsteriai. (Tik žinoma, nepamirštama pagrasinti, kad vartoti narkotikus yra nelegalu ir labai pavojinga).

Vaikinai, norėdami atrodyti kaip itališkieji „gangsta", gali atrasti stiliaus idėjų tokiuose filmuose kaip „Goodfellas" („Geri vyrumai“) ar „Godfather" („Krikštatėvis“).

Tau gali pasirodyti, kad toks stilius tinkamas tik persirengėlių vakarėliams? Deja, nebūk nuobodus/-i. Šešto dešimtmečio švarkai, skrybėlės, ilgos kojinės bei lakuoti bateliai – ne tik seksualu, tačiau ir patraukliai paslaptinga. Taip tikrai išsiskirsi iš minios.

Kur kas populiaresnis ir šiuolaikiškesnis „gangsta“ tipas - toks, kokį matėme filme „8 mile" („8 mylia“).

Kad stilius įgautų prasmę, būtina viską daryti taip, kaip dera banditams, gaujų vaikams. Apsigyventi reikia tam tikruose kvartaluose, kur trinasi tokie kaip tu.

Tokie kaip tu – apsirėdę apsmukusiais bei aptrintais drabužėliais (geriausia, kai tai džinsai, įvairūs džemperiukai ar balti berankoviai marškinukai), žinoma, reikia pasipuošti iš tolo akinančia bižuterija: auksinėmis apyrankėmis, žiedais, kaklo papuošalais su tavo pravarde, grupuotės vardu ar mėgstamu keiksmažodžiu.

Nepamirškite grandinių, kyšančių iš visų kišenių ir auskarų žybsinčių iš po plaukų.

Merginos turi dažytis ir gausiai. Šukuosenų įvairovė merginoms tiesiog margų margiausia – galima ir susirišti plaukus į arklio uodegą, taip pat pasidaryti šukuoseną kaip afrikietės (išpūsti, garbanoti plaukus, pinti kasytes), sruogos gali būti nudažytos vis šviesėjančiu tonu (ruda, šviesiai ruda, kaštonine).

Šiuolaikiniai gangsteriai atlapaširdiškai bendrauja su dauguma, tačiau būtinai ignoruoja: emo, scene, rokerius ir gotus. Ir nepamirškit, gangsteriai labai mėgsta linksmintis!Nešvarumų karalystė

Kaip „įvaldyti" „nešvaruolio“ (grunger) stiliuką? Viskas labai paprasta. Jei nori atrodyti kaip stiliaus pradininkas Kurtas Cobainas, neteks išleisti daug pinigų, tačiau turi žinoti tam tikrus stiliaus subtilumus.

Pirmiausia – šio stiliaus šalininkai nemėgsta, kai juos vadina tikruoju grunger vardu, paprastai jie slapstosi už mistiškos „neformalų“ etiketės.

Tinkamiausia šukuosena „nešvaruoliui“ - ką tik pakilęs iš lovos susivėlimas. Šukuoseną galima pagražinti, nudažant kelias sruogas žaliai, raudonai, pilkai ar kaip tik nori.

Drabužių spinta turėtų būti nusėta pačio „nešvaruolio“ gamybos „produktais". Džinsus reikia paplėšyti, prisiūti lopų, marškinėlius siūti iš užuolaidų ar iš staltiesių. Geriausia avalynė – aptrinti sportbačiai arba riedlentininkų batukai.

Vienas geriausių patarimų šiam stiliui – nekreipk dėmesio į išvaizdą…

Įsilaužėlis

Gal sudomins įsilaužėlio į kompiuterines sistemas vaidmuo ir stilius? Pradėkime nuo vieno pagrindinio šio stiliaus šalutinio poveikio – šiuo stiliumi atbaidai paneles. (Įdomu, vien tik stiliumi ar ir veikla).

Taip pat didelė galimybė netekti daug draugų (bet ar gi tai svarbu, kai širdis kupina aistrų ir idėjų, kaip papildyti savo piniginę).

Įsigilinti į tai, kaip atrodo sistemų įsilaužėlis, padės įvairūs filmai apie kompiuterastus ir knygos, kuriose apie juos rašo.

Įsilaužėliai beveik nemiega, o visą laiką sėdi prie kompiuterio ir bando išmokti visą kompiuterijos žodyną (jį reikia pradėti vartoti ir šnekamojoje kalboje)… Reikia išmokti įsilaužti į svetimas banko sąskaitas ir netikėtai praturtėti…

Turi gerai sutarti su visais hakeriais, tačiau su jais bendrauti tik internetu. Turėtum nešioti akinius, gyventi lūšnoje, atostogauti Bahamuose, būti susijęs su STT ir įvairiomis tarnybomis.

Tokio stiliaus žmogus paprastai nesirodo viešumoje, prie kompiuterio sėdi su apatiniais, minta greitu maistu ir užsisako merginas į namus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis