Apsirengimo kodas problemiškai figūrai (nuotraukų albumas)

Tobulų nebūna – tai pagrindinė taisyklė, kalbant apie grožį. Tačiau kai kurios žvaigždės moka paslėpti savo trūkumus, išryškinti privalumus ir štai – jos gražiausios pasaulyje.

Atsikratyk stereotipų, kad gražios tik perkarusios blondinės su perlų baltumo dantimis. Tu taip pat gali būti graži, jei tik panorėsi, nesvarbu, kad turi kelis papildomus kilogramus. Štai kaip Jessica Simpson.

Jos kūno svoris kinta labai greitai. Tai ji griebiasi drastiškų dietų, tai puikuojasi pilvuku. Kaip bebūtų, niekas neabejoja jos seksualumu. Papildomą svorį ji pavertė savo grožio dalimi.

Kaip ji tai padarė? Paprasta, vadovaukis patarimais, kuriuos parengė stilistai ir tu galėsi jai prilygti.

Svarbiausia aukštakulniai

Jie tave paaukštins, taip svoris neatrodys didelis, nes optiškai padidės tavo ūgis. Aukštakulniai - visų seksualių damų palydovai. Nešiodama aukštakulnius, treniruosi kojų raumenis, nepastebimai turėsi susikaupti ir, kad išlaikytum pusiausvyrą, ištempsi pilvo ir nugaros raumenis. Nė nepastebėsi, kaip imsi lieknėti.

Ar gali dėvėti megztinius?

Žinoma, kodėl gi ne? Tačiau atsimink auksines taisykles: tai turi būti reto nestambaus rašto mezginys, be didelių reglano rankovių.

Trijų ketvirčių ilgio rankovės visuomet atrodys geriau nei trumpos, o labiausiai tinkamos tau bus ilgos rankovės.

Jei gali rasti megztinį su paprastomis storomis siūlėmis ant pečių - tai gerai. Tačiau turi būti atsargi, pasirinkdama megztinius pagal rankoves – nepirk netinkančio stiliaus megztinio tik todėl, kad jo rankovės tinkamai paslėps plačius tavo tricepsus.

Padaryk atvirkščiai: rask megztinį, kuris puikiai atrodo ant tavo kūno, kurio iškirptė paryškina krūtinę (net stambią), ir tuomet pirk tokį jo dydį, kuris tiks ir plačiausiai tavo kūno daliai.

Kokias palaidines gali dėvėti?

Kai nori pirkti palaidinę, visuomet patikrink, ar rankovėse yra elastinės gumelės. Jei gumelės yra, o rankovės trumpesnės nei trijų ketvirčių, nedelsdama padėk palaidinę atgal. Dauguma pūstų rankovių yra nelaimė, gresianti „nutukinti“ ir taip plačias tavo rankas.

Taip pat venk palaidinių be rankovių ir apnuoginta nugara. Šio tipo palaidinės sukuria milžiniškų rankų įspūdį.

Gali dėvėti plonas, lengvas palaidinukes ilgomis rankovėmis su plazdančiais rankogaliais.

Subtili medžiaga ir nerūpestingas kirpimas suteiks riešams elegantiškumo. Niekam nė nekils minčių, kad kažką bandai nuslėpti.

Yra marškinių šiek tiek papūstomis pečių siūlėmis ir jei jie tau tinka, tai gali būti puikus pasirinkimas. Tokie papūsti pečiai vizualiai sumažina rankas, tačiau tik tuo atveju, jei jie dera prie tavo sudėjimo.

Kaip paslėpti pilvuką?

Kiekvienai taip buvo nutikę – ta baisi akimirka, kai užsitrauki džinsus ir supranti, kad kažkas išlenda viršuje ir jie nesusisega. Pilvas tiesiog netelpa ten, kur turi būti. Štai kaip gali parodyti jam jo vietą.Aišku, kad pūpsantis pilvukas yra dažnai pasitaikanti problema, kadangi yra labai daug marškinių, sukirptų taip, kad paslėptų pilvą.

Tu turi didelį pasirinkimą. Turbūt geriausia būtų priekyje trumpesni marškiniai apsiūlėta apačia, paslepiantys pilvuką, tačiau šiek tiek iškirpti ties klubais, su kuriais tavo siluetas atrodys lieknesnis.

Taip pat gali dėvėti bet kokią palaidinę, kuri baigiasi pilvo viduryje. Tai perskirs iškilimą, kurį taip baisiai stengiesi paslėpti.

Graži palaidinukė tinka, norint pabrėžti biusto liniją, nukreipiant dėmesį nuo pilvo zonos. Jei akis patrauks krūtinė, yra tikimybė, kad niekas nekreips dėmesio į tavo pilvą.

Vieninteliai marškiniai, kuriuos tau bus sudėtinga nusivilkti, yra prigludę marškiniai. Natūralu, kad tai iššūkis.

Jei kitos tavo kūno dalys yra lieknos, gali dėvėti tokius marškinius, tačiau tik tada, jei jie nepriglunda taip labai, kad iškilimai matytųsi kiekvieną kartą tau judant arba atsisėdus.

Nedėvėk trumpų marškinių arba palaidinės, jei matosi tavo apvalumai.

Tinkamiausia suknelė

Būk atsargi, kadangi netinkama medžiaga gali paversti gyvenimą pragaru iki kol sugrįši namo persirengti. Viskas, kas tvirtai priglunda (kaip likra arba poliesteris) tik padidins tavo apvalumus ir iškilumus.

Prieš pasirinkdama tuniką iš nevilties, pažvelki į dviejų dalių komplektus su suknelėmis. Tau ypač tiks „V“ formos iškirptės megztinis, kuris baigiasi ties pilvu, derinamas su trapecijos formos arba lygiu sijonu.

Duksli surišama suknelė taip pat labai puikiai tiks, kadangi galėsi ją lengvai susisiausti ties ta vieta, kurią nori nuslėpti.

Dar vienas pasirinkimas – pažeminto liemens suknelė, kuri verčia atkreipti dėmesį į klubus, tačiau taip pat turi įsitikinti, kad medžiaga yra tinkama bei tavo klubai verti žvilgsnio.

Prisiminkime, ką jau išmokome: jokių priglundančių medžiagų, nieko, kas pasibaigtų ties storiausia jūsų kūno dalimi arba pabrėžtų ją.

Akcentuok pečius ir blauzdas, nuslėpk klubų platumą.

Dryželiai netinka – jie nepadės sukurti pageidaujamų linijų. „V“ formos iškirptė nepakenks, jei turi gražų tarpą tarp krūtų, tačiau ji neišspręs problemos.

Tau reikia gilios iškirptės, jei yra galimybė – linijos, einančios horizontaliai per krūtinę arba raktikaulį. Tai pabrėš pečius.

Ieškok suknelės, kuri lieknintų tavo kūną nuo liemens žemyn. Ji turi tikti per siauriausią kūno dalį – liemenį arba biustą ir tuomet švelniai platėtų nuo klubų.

Tokia pat taisyklė taikoma marškinėliams ir megztiniams: pečių liniją iliuziškai praplečiančios iškirptės ir nieko, kas baigtųsi plačiausioje tavo kūno vietoje.

Kelnės ir šortai?

Turi vengti visko, kas prasideda per žemai. Ties klubais prasidedantys drabužiai nėra tinkami. Padėk juos ir pasitrauk nuo tos kabyklos.

Taip pat nepirk džinsų arba kelnių, suspaudžiančių tavo liemenį. Su jais tavo liemuo atrodys lyg topografinis žemėlapis, kur gausu kalvagūbrių ir kalniukų.

Išsirink kelnes, kurių priekis lygus, o užtrauktukai šonuose – jos suteiks puikią modernią išvaizdą, sumažindamos pilvuką ir jokie trūkumai netrauks akies.

Taip pat gali investuoti, pirkdama figūrą koreguojantį apatinį trikotažą. Neatrodo, kad tai smagu, tačiau jis daro stebuklus, o šiandien siūlomi modeliai yra žymiai tobulesni, nei tos moteris kankinančios priemonės, kurios buvo siūlomos seniau.

Jei esi džinsų mėgėja ir būtinai nori turėti bent vieną porą, įsigyk pažeminto liemens džinsus, kurie tau vienu dydžiu per dideli, kad jie atrodytų vos pastebimai „apdribę“.

Jie sumažins tavo pilvą, o liemuo atrodys lieknesnis. Atkreipk dėmesį, kad pažeminto liemens džinsai nėra tokie pat, kaip džinsai, prasidedantys nuo klubų. Gaila, tačiau klubus aptempiančių kelnių dienos tau baigėsi.

Kokius šortus dėvėti galima spręsk pagal kojas – kiek jų nori rodyti? Atkreipk dėmesį į kelnėse naudojamas gudrybes, tokias kaip šoniniai užtrauktukai ir pažemintas liemuo ir naudok jas tiems šortams, kurie labiausiai tinka tavo kojoms.

Kad ir ką darytumei, nepirk dukslių šortų su kišenėmis priekyje.

Sijonas

Gali nešioti siaurus sijonus, kaip ir bet kuri kita mergina, tačiau atsimink: nedėvėk priglundančių medžiagų.

Pirkdama vienspalvius sijonus, apgausi akis ir jos matys ilgą tiesią susiuvimo liniją. Jei tavo kojų forma graži, tegu sijonai baigiasi ties keliais arba netgi ties blauzdų viduriu. Jei nori paslėpti kojas, dėvėk ilgus sijonus, tačiau tegu jie būna siauri. Norėdama atrodyti aukštesnė, dėvėk aukštakulnius.

Bet kokio ilgio „A“ formos sijonas tave mažina, kadangi jis prasideda liekniausioje kūno vietoje (ties liemeniu), aptempia klubus ir šlaunis, apie kuriuos verčiau pamirštumei.

Be to, švelni „A“ forma sumažina kojas. Du sijonų tipai, kurių niekada neturėtum dėvėti, yra įstrižo kirpimo, kuris kabo tiesiog po storiausia kūno vieta ir siauras sijonas – pieštukas, kuris su meile apkabina išlinkimus.

Švarkas

Jei perki ir švarką, vadovaukis šia nuoroda: nepirk švarkų, kurie baigiasi ties storiausia kūno vieta. Kitaip tariant, tau netinka švarkai, kurie baigiasi ties tavo klubais arba šlaunų viršuje.

Tau idealiai tiks švarkas, kuris baigiasi ties liemeniu, tačiau ieškok švarko su detalėmis (tokiomis kaip mažos pūstos rankovės) derančio prie palaidinės.

Ko vengti?

Labai paprasta: blauzdinių. Jei į apačią siaurėjančios kelnės jau nėra geras pasirinkimas, tai įsivaizduok, koks prastas pasirinkimas yra kelnės, kurios priglunda per visą kojos ilgį. Pasilik jas jogos treniruotėms.

Išskyrus tuos atvejus, kai dėvi maudymosi kostiumą, tavo didžiausias priešas yra modernios blizgančios ir aptempiančios medžiagos, nes jos idealiai paryškina kiekvieną duobutę ir apvalumą. Venk jų bet kokia kaina.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis