Stiliaus ikona: Dita Von Teese (nuotraukų albumas)

Ši pribloškiančio stiliaus savininkė yra kiekvieno Raudonojo kilimo puošmena. Be jos jau neįsivaizduojamas nė vienas mados šou.

Kuo ji tokia išskirtinė? Pirmiausia jos 5-6 dešimtmečio stilius su šiuolaikiškomis ir be tabu seksualiomis detalėmis traukia ne tik vyrų žvilgsnius. Ji sugeba atrodyti kerinčiai ir gundančiai, net vilkėdama tik juodą klasikinę suknelę.

Dita Von Teese - tai ne tik manekenė, striptizo šokėja, verslininkė, knygos autorė, bet ir mados pasaulio žvaigždė. Jos klasikinis-retro-kabareto stilius aptariamas tokiuose pasaulinio garso mados žurnaluose kaip „Vogue“, „Bazaar“, „Elle“.

Nori atrodyti kaip ji?

Pirmiausia atsimink - jai neprilygsta niekas. Tačiau tu gali pasiskolinti kelias Ditos gudrybes, kad atrodytum žavi ir geidžiama.

Pagrindiniai Ditos palydovai: ryškus retro makiažas, šukuosena, aukštakulniai ir, žinoma, juosmenį stipriai suveržiantis korsetas.

Jei šie atributai tau neatrodo priimtini - Ditos Von Teese įvaizdis ne tau. Tačiau jei manai, kad galėtum nešioti korsetą po visais savo drabužiais ir aukštakulnių nenusiauti net miegamajame – pirmyn, išbandyk jos stilių.

Dita seka 5 dešimtmečio legendų stiliumi: Lili St. Cyr, Sally Rand, Gypsy Rose Lee. Privalai šių žvaigždžių manieras žinoti geriau nei savo adresą.

Juoda ir dar kartą juoda

Tai toli gražu ne gotiška spalva, nors gražuolė Dita neretai atrodo kaip prisiekusi Mirtišės fanė. Klasikinė juoda spalva lieknina ir atrodo visada elegantiškai. Štai kodėl Dita atrodo kaip visą laiką pasipuošusi.

Turi turėti vieną klasikinė juodą suknelę, kuri siektų kelius ir nebūtų pernelyg atvira. Puošnūs aukštakulniai ir liemenuotas švarkas ar paltas – būtini atributai. Ar manai, kad niekad nesužavėsi vaikino su juodais drabužiais ir dar pasislėpusi po paltu?

Atsipeikėk! Ditai tai pavyksta. Nepamiršk dėvėti po suknele taliją įrėminančių korsetų ir aukštakulnių. Šias detales vaikinai „užuodžia“ iš toli. Pamatysi kaip pasikeis tavo eisena, sulėtės gestai. Tai labai seksualu, tu tiesiog alsuosi aistra.

Klasikinių drabužių nešiojimas kasdien privers tave pasitempti. Jei ruošiesi į vakarėlį, nepamiršk ryškių aksesuarų, žinoma, pageidautina su tauriaisiais metalais ir akmenimis.

Juosk juosmenį diržais, grandinėlėmis. Atverk pečius, išsitiesk, pakelk krūtinę specialiomis liemenėlėmis. Parodyk aplinkiniams savo kaklą, puošk jį perlais, tačiau nepersistenk. Tavęs neturi užgožti daiktai.

Kalbėk taip, tarsi būtum 6 dešimtmečio dramos žvaigždė. Rimuok žodžius, juokis subtiliai, šok seksualiai arba visai nešok, stenkis išlikti pasitempusi, tačiau ne „pasikėlusi“, keli mergaitiški išsišokimai tik sutvirtins tavo žavesį.

Nešiok rankinukus, pageidautina teatrinio stiliaus. Jokių didelių maišų, jokių „paskutinės mados klyksmų“. Tavo garderobas turi būti suderintas, viskas turi būti apgalvota kaip kariuomenėje.

Makiažas

Be jo – nė žingsnio iš namų. Svarbiausia šviesi, tavo odai tinkanti pudra. Turi atrodyti kaip porcelianinė lėlė. Parausvink skruostus. Vos matomai. Kad jie atrodytų natūraliai, žandus stipriau patepk maskuojančia šviesia pudra.

Raudonos lūpos – būtinybė. Pasidažiusi lūpas kaip nors kitaip, niekam neįrodysi, kad bandai lygintis su Dita.

Ryškūs platūs juodi antakiai ir juoda linija prailginta akių linija – tai visas tavo makiažas. Perlų blizgesys ant vokų padės išryškinti akis ir jas vizualiai pagyvins.

Nesidrovėk apgamų. Jie 6 dešimtmetį buvo itin seksualūs. Ryškink juos.

Šukuosena

Plaukų blizgesį suteikiantis lakas ar plaukų putos turi būti tavo rankinėje. Didelės standžios garbanos, išpuoselėti kuodai, papūsti kirpčiukai – štai kaip turi atrodyti.

Plaukai gali priminti „spalvotą šalmą“, tačiau jie nesiplaikstys ir tu atrodysi kaip ką tik iš kirpyklos.

Atidenk kaktą, sumodeliuok drąsias dideles bangas ir jas sutvirtink, nepink kasų, tvirtai ir tiksliai fiksuok plaukus, sklastymą vesk per kairįjį galvos šoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis