Šiuolaikinės princesės garderobas (nuotraukų albumas)

Pasaulyje išliko vos keletas monarchijų tačiau karališko kraujo atstovų dar galima rasti Tailande, Japonijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Monake, Belgijoje, Danijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir kitur. Tai reiškia, kad kai žmonės kurie vis dar gyvena pasakoje apie milžiniškas pilis, turtą, karalius ir princeses…

Prisimeni, kai tau mažai vaikystėje pasakodavo pasakas apie princus ir princeses, apie vargšus gražuolius, kurie nugalėdavo slibinus savo drąsa ir laimėdavo karalaitę? Prisimeni Pelenę, Ledo karalienę, princesę ant stiklo kalno? Kas jas visas sieja? Prabanga, grožis ir mūsų svajonės būti tokiomis pačiomis gražiomis kaip jos.

Dabar pasakų metas praėjo, tačiau princesėmis tapti vis tiek nori kiekviena. Juk tik tam ir vartome madų žurnalus, sukiojamės parduotuvėse, renkamės pūstas išleistuvių sukneles, žavimės deimantais.

Ta nepasiekiama svajonių pilis metams bėgant tik didėja: norime būti ne tik gražiausios, bet trokštame ir princesės verto svajonių princo, ne tik „Svarovskių“ ir kailinių, bet ir užtikrintos ateities, gyvenimo be rūpesčių, pagarbos…

Švedijos princesės Victoria (31) ir Medeleine (26), atrodo, gyvena mūsų vaikystės svajonėse. Jos gražios, karūnuotos, jos nuolat puotose, blizga jų kurpaitės ir skruostai. Į jas dairosi viso pasaulio akys ir krypsta visų vaikinų žvilgsniai. Taip, jos spindi paprastai šeštokei „neįkandama“ prabanga, į jas pažvelgus, mes įsitikiname, kad svajonės kai kam pildosi, tik ne mums.

Tačiau neverta nukabinti nosies. Galime „pasidairyti po princesių spintas“ nuotraukose, tačiau juk tikrai nepavydime politinių santuokų, nuolatinės įtampos ir pasitempimo, etiketo pamokų, nuobodžių senių plepalų operose, paparacų dėmesio ir nuolatinių draudimų… Princesės negali maištauti, bėgti iš pamokų, mūvėti suplyšusius džinsus ir to jos pavydi mums.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis