Taylor Swift: geidžiama Amerikos ir „Jonas Brothers“ (nuotraukų albumas) (video)

Taylor Swift – aštuoniolikmetė Amerikos paauglių dievaitė, atliekanti country pop stiliaus muziką. Ji neįsivaizduojama be gitaros ir ilgaaulių kaubojiškų batų.

Būdama paauglė, šešiolikmetė Swift, išleido pirmąjį savo singlą „Tim McGraw", kuris iškart pateko į aukščiausias muzikos topo pozicijas. 2006 metais net šešios dainos iš jos pirmojo albumo pateko į Amerikos muzikos chartus.

Šiais metais sėkmė jai nusišypsojo dar labiau. Antrasis jos albumas „Fearless“ šiemet tapo vienu žinomiausių Amerikoje, o Taylor – viena populiariausių paauglių JAV.

Kiekvienas jos žingsnis jau antrus metus sekamas akylos papracių akies. Ji fotografų lydima į visus vakarėlius, koncertus, apdovanojimus ir net labdaringus renginius. Ir ne tik dėl to, kad ji labai talentinga muzikantė, ją persekioja spauda. Taylor – viena pačių geidžiamiausių ir stilingiausių Amerikos paauglių.

Dabar dainininkė mėgaujasi šlove skandalų sūkury. Neseniai pasklido žinia, kad naujausia jos daina „Forever & Always" yra sukurta specialiai grupės „Jonas Brothers“ nariui Joe Jonas.

Jų tarpusavio simpatija akivaizdi. Vos Joe išsiskyrė su savo buvusia drauge, Taylor ir Joe pasirodė kartu viešumoje. Jie pastebėti meiliai bendraujantys pasimatymo metu.Taigi, kas pakerėjo žavųjį Joe? Žinoma, Taylor išvaizda. Kaip puošiasi garsioji country žvaigždė, galite pamatyti nuotraukų albume apačioje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis