Naujos kolekcijos pristatyme - moderni klasika ir ekstravagantiški svečiai

Prekių ženklas „Pietro Filipi“ pristatė naujausią 2017 m. rudens žiemos kolekciją, skirtą charizmatiškiems ir modernią klasiką vertinantiems vyrams bei moterims. Šiuolaikinės mados pasaulis susivienijo su meno erdve – kolekcija pristatyta meno galerijoje „Vartai“.

Pristatymo metu galerijoje buvo eksponuojama šiuolaikinio Gruzijos menininko Vajiko Chachkhiani paroda „Pabaigos be pabaigos“, kurioje – naujausi menininko paveikslai, videomeno darbai, objektai ir instaliacijos.

Kolekcijos podiumu žengė ir žinomi meno, verslo bei šou industrijos atstovai: Laura Imbrasienė, Mantas Wizard, Katerina Voropaj, Karolis Sankauskas, Ingrida Kazlauskaitė bei Vytautas Mackonis.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

Naujoji 2017 m. rudens ir žeimos „Pietro Filipi“ kolekcija įkvėpta minimalistinio dizaino ir šiuolaikinių mados tendencijų. Dizaineriai, norėdami pateisinti gerbėjų lūkesčius bei poreikius, šį kartą džiugino ryškia ir šiuolaikiška drabužių kolekcija, patiksiančia ne tik amžinos klasikos mylėtojams, bet ir tiems, kurie nebijo ekstravagancijos.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ nuotr.

„Pietro Filipi“ šį sezoną atsižvelgė ne tik į naujausias mados tendencijas, bet ir į intensyvų moterų ir vyrų gyvenimo būdą, kai darbas vis dažniau derinamas su laisvalaikiu ir laiko keisti aprangos derinius dienos metu tiesiog nebeužtenka.

Kolekcijų kūrimui naudojami kokybiški audiniai, itin didelis dėmesys skiriamas preciziškam gaminių pasiuvimui. Prekių ženklas ypatingas tuo, kad drabužių kolekcijos kuriamos dizainerių, kiekvieno gaminio kiekis yra labai ribotas, taip suteikiant ne tik drabužiui, bet ir jo savininkui išskirtinumo.

Daugiau akimirkų iš kolekcijos pristatymo - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis