Claudia Schiffer. Kaip gyvena beveik 40-ties sulaukęs modelis (nuotraukų albumas)

Šiandien podiumų pažiba iš Vokietijos gyvena Londone. Ji mėgsta jodinėti, slidinėti ir žaisti tenisą. Jos vyras filmų prodiuseris Matthewas Vaughnas kartu su ja „užgyveno“ du vaikus, taip pat jie augina per vestuves Matthewuso Claudiai padovanotą vėžlį.

Rodos, žvaigždė mėgaujasi šeimyniniu gyvenimu ir nesiveržia ant žurnalų viršelių, nesilanko kiekviename naujame dizainerių kolekcijų pristatyme.

Nors jos figūra vis dar nepriekaištinga, tačiau plaukai ir raukšlės aplink akis išduoda jos amžių. Taip pat ji vis dažniau remiasi sienų ar turėklų, vaikščiodama su aukštakulniais. Tai išduoda jos kojas esant silpnas bei pėdų sąnarių problemas…

Claudiai Schiffer, rodos, buvo lemta tapti supermodeliu. Šį statusą ji pasiekė vos po poros metų modelio darbo. Baigusi mokslus Claudia nuvyko į Paryžių, kur nusifotografavo profesionalioje fotosesijoje.

Nuotraukos netrukus pateko modelių agentams į rankas, Claudia buvo pakviesta nusifotografuoti prestižinio „Elle“ žurnalo viršeliui. Paskui pasiūlymai pasipylė kaip iš gausybės rago: ji tapo „Versace“, Jilo Sanderio, „Dolce & Gabbana“, Ralpho Laureno and „Valentino“ mados namų modeliu.

Claudia Shiffer puikavosi ant tokių kultinių žurnalų kaip „Vanity Fair“, „Rolling Stone“, ji buvo „The New York Times“ žvaigždė ir nesitraukdavo iš „People“ puslapių.

Kokia garsioji manekenė šiandien, pamatysite nuotraukų albume.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis