Sophie Ellis–Bextor - seksualiausia nu-disco atlikėja (nuotraukų albumas)

Paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje Didžiosios Britanijos muzikinė scena buvo pripildyta įvairiausio „plauko“ ir prastumo atlikėjų. Naują vėjo gūsį įnešė Sophie Ellis-Bextor, kuri kartu su keletu kitų britiškojo popso žvaigždžių pakeitė tą liūdną vaizdą ant scenos.

Ant scenos ji užlipo dar 1997-aisiais kaip naujos grupės „Theaudience“ vokalistė. Įmantriai apsirengusi (dažniausiai – juodai) ir demonstruodama seksualų, ištaigingą vokalą, ji ne juokais iškrutino sustabarėjusią Londono alternatyviosios muzikos publiką.

„Theaudience“ tapo žinomi bene visame pasaulyje, kaip įspūdingas pop kolektyvas, sugebėjęs prasimušti į perkrautą D. Britanijos singlų topą su tokiais hitais kaip „I've Got the Wherewithal“.

Visgi, dėl vidinių nesutarimų, kolektyvas išsiskyrė ir Ellis-Bextor nutarė sėkmės ieškoti savo pačios jėgomis. Solinė karjera iš pradžių klostėsi sunkiai ir teko kurį laiką padirbėti, kol ji vėl iškilo muzikinėje padangėje.

Tačiau, kai tai įvyko, buvo 2000-ųjų pabaiga, jos vardas buvo linksniuojamas kaip viena didžiausių naujovių – tuo pasirūpino italas prodiuseris Spilleris.

Iš Venecijos kilęs didžėjus buvo kaip tik sukūręs šokių muzikos dainą „Groovejet (If This Ain't Love)“ ir jam reikėjo moters atlikėjos, kad ši įdainuotų vokalo partiją.

Nors ir iki tol klubuose šis kūrinys populiarumo nestokojo, pridėjus Ellis-Bextor vokalą, pardavimai šoktelėjo dar labiau. Daina tapo hitu „numeris vienas“ visame pasaulyje.

Praėjus metams ir „Groovejet“ šlovei atslūgus, Ellis-Bextor vėl pradėjo „kelti bangas“ muzikos rinkoje su pop muzikos singlu „Take Me Home“.

Sophie toliau populiarėjant, britų spauda pradėjo ją lyginti su itin populiaria šioje šalyje Victoria Beckham. Tais pačiais metais Ellis-Bextor pristatė savo gerbėjams dar vieną topų lyderį – itin „stiprią“ disko stiliaus dainą „Murder on the Dancefloor“.

Dabar Sophie Ellis-Bextor – neginčijama Didžiosios Britanijos muzikos žvaigždė. Ji lankosi garsiausiuose dizainerių ir muzikos apdovanojimų vakarėliuose. Sophie šiandien vertinama ir už išskirtinį, pasiutusiai patrauklų, ir seksualų drabužių stilių. Kaip rengiasi Britanijos vakarėlių pažiba, pamatysite nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis