MADA: šalnos enciklopedija (nuotraukų albumas)

Princesių bei romantiškų būtybių aprangos kodas žiemą nesikeičia – gėlėtos, languotos, spalvingos suknelės derinamos su matinėmis pėdkelnėmis, ilgaauliais batais ir jaukiais, ryškių spalvų paltukais. Pagrindinė taisyklė – kontrastingų spalvų paletė.

Damos, tvirtai vaikštančios žeme, privalo žinoti, kad šiltutėlės sportinės striukės šią žiemą šviečia visomis neoninėmis spalvomis ir įspūdingais raštais. Kailinė liemenė – gardžiausias mados aukų kąsnelis.

Snieguolė, arba Suknelių manija

Žvarbią žiemą visos keiksime šalną, atšiauraus vėjo gūsius ir beprotiškai ilgėsimės pavasario. Pavasaris džiugina jau vien dėl to, kad suknelė iš tolimiausio spintos kampučio perkeliama į garbingesnę vietą. Ji – sezono karalienė!

Ištikimiausios gerbėjos pasirūpins storomis vilnos pėdkelnėmis, aukštaauliais batais, jaukiais paltukais ir sukneles nešios net per gūdžią, atšiaurią šlapdribą ar speiguotą viduržiemį.

Tikra snieguolės ar ledo karalienės iliustracija! Mados kūrėjai suknelių mylėtojas lepina – ant podiumo klesti romantiškos, rytietiškais ornamentais margintos, dailiais kaspinėliais puoštos ar įvairialypiais raštais megztos suknelės.

Rankovėms – taip, rankovėms – ne!

Liemenės klesti ant mados podiumų šį sezoną. Megztos, nertos, siūtos iš įvairiausių keistų medžiagų, šiltutėlių kailių ar blizgios odos. Itin trumputės ar neįtikėtinai ilgos, primenančios saulėtą dešimtąjį dešimtmetį. Madingiausios puošeivos nepaisys žaliųjų protesto ir dėvės puošnias spalvotas kailines liemenes. Mylinčios gamtą čiups virbalus ir pasiners į mezgimo subtilybes...

Žurnale „Express Mada“ taip pat skaitykite:

Kaip tapti vakaro žvaigžde?

Šokoladinis gyvenimas. Mados analitikas K.Bogomolovas apie glamūrą

Mados istorija. Šiuolaikinės prabangos transformacijos

Rytų prabanga europietišku veidu

Džentelmenai prieš metroseksualus

Atrodyti kaip ponas Šaunusis

Nuostabių interjero detalių ieškokite interjero rubrikoje, mados gurmanams - fotosesija iš Niujorko, o stilingam jaunimui - specialus priedas "Kalėdos".


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis