Šventinis spindesys: kaip pasipuošti Naujiesiems (nuotraukų albumas)

Naujųjų vakarėlis jau ant nosies! Ar jau žinai, kaip pasipuoši šią ypatingą naktį? Dizaineriai Naujametinį vakarą siūlo pamiršti santūrumą ir išbandyti kai ką naujo.

Blizgesys

Šią žiemą vakarėliuose karaliauja vis dar nepakeičiamas glam. Prabangus spindesys ir disco stiliaus užuominos. Jei ketini nustebinti aplinkinius netradiciniu drabužių pasirinkimu, kodėl nepabandai kabaretinio kičo arba retro seksualumo?

Svarbiausias dalykas, kurio neturėtum pamirši Naujųjų vakarėlyje - blizgesys. Tegu tai bus auksu blizganti kaubojiška skrybėlė, priderinta prie apnuogintų pečių palaidinės ar Aladino kelnių.

Nebijok eksperimentuoti ir pasipuošk žvyneliais nusėta palaidine su milžiniška iškirpte nugaroje arba perjuosk plaukus žėrinčia, karoliais papuošta skara.

Prisimink rytus. Indiški ir arabiški motyvai aprangoje šį sezoną tik ateina į madą, tačiau karaliaus pavasarį ir vasarą. Tad papuošk riešus blizgiomis plonomis apyrankėmis, ausis ir kaklą - ryškiais akmenimis, nepamiršk į drabužius prisagstyti spindinčių segių.

Patikėk, seksualumas madingas visada, tad švelniai blizgiais losionais papuošk veido odą ir dekolte.

Detalės

Jei stulbinantis kabaretinis žavesys tau kiek per drastiškas, gali pasipuošti vos keliomis smulkmenomis, kurios būtinai prikaustys aplinkinių dėmesį. Ką manai apie auksinių grandinėlių ir klasikinio juodo kostiumėlio derinį? Primena hiphopo merginos įvaizdį? Kodėl gi ne?

Juoda kukli skrybėlė tave pavers paslaptinga kerėtoja, o sijono skyrimas, siekiantis šlaunies vidurį, tikrai atkreips ne vieno vaikino dėmesį.

Jei manai, kad geriausiai atrodysi vienspalve suknute, praskaidrink ją itin ištaiginga delniuke. Tokią gali pasigaminti ir pati, tau tereiks plunksnų, karolių, segių, akmenėlių. Viską suderinusi nustebsi, kokį nuostabų aksesuarą turi.

Aksesuarai – ne vienintelės detalės. Ką manai apie spalvingas sruogas plaukuose? Jas gali rasti šinionų parduotuvėse. O gal tau patiks kuklus drabužėlis su įspūdingu makiažo ornamentu ant veido?

Klasika

Kai kurie dizaineriai lieka ištikimi klasikai. Vieni jų siūlo sutikti Naujuosius paprastai: nesigviežti pigaus Kalėdų eglutės įvaizdžio, o atšvęsti pasipuošus klasikine kokteiline vakarine suknele, pageidautina solidžių spalvų.

Nesuklysi, jei Naujuosius pasveikinsi paprastu oficialiu kostiumėliu arba slapstysies po skraiste.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis