Kaip tapti emo (video)(nuotraukų albumas)

Galbūt šiuo metu jauti užplūstančią depresiją? Vienatvę? Jautiesi paliktas šeimos ir draugų? Visame pasaulyje tavęs niekas nesupranta? Jei taip jautiesi ir nori tai išreikšti poezija ar muzika, vadinasi, šiuolaikinės visuomenės supratimu, tu esi emo.

Štai keli patarimai, kurie tau padės tapti tikru emocionaliosios kultūros atstovu ir vidumi, ir išore.

Suprask, kas yra emo

Emo turi daug reikšmių. Kai kurie žmonės teigia, kad tai tik muzikos stilius, kategorizuojamas kaip hardcore, tačiau turintis savotiško liūdnumo, emocionalius-poetiškus dainos žodžius.

Kiti mano, kad vienas lengviausių būdų būti emo, tai vaikščioti depresijos iškreipta mina.

Vis tik yra ir tokių, kurie tiki, kad emo – tai gyvenimo būdas ir stilius. Kaip ir visi subkultūrų stiliai, mada ar kultūra, emo turi tikslą – tai diskusijos apie žmogaus jausmus, išgyvenimus, pojūčius šaltoje, priešiškoje visuomenėje, kankinamoje vartotojiškumo, racionalumo, hedonistiško veidmainiavimo.

Terminas emo siejamas su jausmingu rock muzikos stiliumi: daugelis emo šliejasi prie „underground‘inės“ ar indie muzikos.

Suprask emo muziką

Emo – tai rokas, kurio pagrindas yra emocionalūs, graudinantys dainos žodžiai. Anksčiau emo muzikos stilius nebuvo priskiriamas prie „underground‘inės“ muzikos, tačiau palaipsniui ji tapo vis populiaresnė. Dažniausiai tokio stiliaus muzika vadinama „verkšlenimais“ ir „seilėjimais“.

Klausykis įvairių emo muzikos grupių ar netgi nusipirk muzikinį instrumentą, pavyzdžiui, bosinę ar akustinę gitarą. Taip pat gali groti smuiku ir jeigu skirti tam daug laiko, priderink savos kūrybos poeziją prie smuiko melodijos, sukursi neįtikėtiną emo muziką. Beje, būgnai taip pat yra tinkamas muzikos instrumentas.

Išbandyk save

Paklausyk emo muzikos. Jeigu tau ji suteiks malonumo, norėsi parsisiųsti daugiau panašios muzikos atlikėjų dainų, tikriausiai gali vadinti save „tikruoju“ emo.

Renkis kaip emo

Kai suprasi, jog esi emo ar labai nori juo tapti, tau reikės pakeisti savo garderobą. Emo mada turi pankų ir gotų stilių šaknis.

Vilkėk aptemtus džinsus, aptemtus marškinėlius su emo grupių logotipais, spygliuotus diržus bei senus, aptrintus sportinius batelius.

Merginos gali vilkėti juodus sijonus su dryžiuotomis pėdkelnėmis ar „leggings‘ais“. Iš aksesuarų nusipirk juodas gumines apyrankes ir emo stiliaus karolius-antkaklius.

Ploni juodi akinių rėmeliai puikiai tinka vaikinams. Taip pat dryžiai bei šachmatiniai elementai yra be galo madingi emo subkultūroje.

Imk pavyzdį iš kitų emo, kurių apsirengimas tave įkvėps, tačiau niekuomet nekopijuok. Svarbiausia, emo apranga turi atrodyti neprabangi.

Prisimink, kad tu gali dėvėti ne vien tik juodos spalvos drabužius. Nors juoda spalva yra be galo populiari tarp emo, niekados jos nedėvėk per daug, kadangi antraip tave gali palaikyti gotų subkultūros šalininku.

Pasidaryk emo šukuoseną

Nusidažyk plaukus juoda ar ruda spalva, pridėk šviesių ar nenatūralių spalvų sruogelių, madingi kirpčiukai. Jei esi mergina, tikriausiai norėsi nusikirpti plaukus trumpai, tačiau tai nėra būtina, gali plaukus tiesiog perkelti į vieną šoną taip, kad dengtų akis. Sugarbanok ilgus plaukus, ypač šviesia spalva nudažytas sruogas.

Vaikinams patariama gale esančius plaukus sušiaušti arba pastatyti stačiai, o esančius priekyje sulyginti. Taip pat, abejoms lytims siūloma pašviesinti kirpčiukus šviesesne spalva nei likusių plaukų.Turėk savo poziciją

Labai dažnai emo stilius asocijuojasi su depresuojančiais, nesaugiais ir lengvai įžeidžiamais žmonėmis. Tačiau svarbiausia, kad būdamas emo tu būtum jautrus, introspektyvus, užsisvajojęs ir tylus. Stenkis niekuomet nebūti triukšmingu, nes tau svarbiausia - emocinis išgyvenimas, o ne jo išraiška.

Prisimink, kad emo taip pat yra žmonės!

Nebūk liūdnas ar suniuręs, jeigu žmogus stengsis tave pralinksminti.

Makiažas

Kai dažai akių linijas, nebijok apvesti ir apatinės akių dalies, prie ir po blakstienomis.

Nebandyk visiems įrodinėti, kad esi emo, nes kiti žmonės tai pastebėję palaikys tave pamaiva. Jei kas nors tavęs paklaus, ar tu esi emo, tiesiog gūžtelk pečiais ir ramiai tai paneik. Jeigu žmogus jau užduoda šį klausimą, vadinasi, jis yra susidaręs apie tavo stilių nuomonę, kuriuos tavo pritarimas ar paneigimas nebepakeis.Tavo ne emo draugai gali tave kritikuoti, nors greičiausiai didžiausia visuomenės dalis tavo stilių tiesiog ignoruos.

Tu neprivalai pjaustytis

Yra galybė jausmų ir skausmo išraiškos būdų. Dažniausiai pjaustymasis – tai kraštutinė savęs kankinimo išraiška.

Emo prigimtis – ne fizinis skausmas. Daugelis žmonių, pamatę tavo randus, nuspręs, kad esi tiesiog pamaiva arba beprotis.

 • Daugiau apie savęs žalojimą

  Nebandyk tapti emo, jei tai ne tavo tikrasis „aš“.

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis