Viena seksualiausių Amerikoje - Ashley Tisdale (nuotraukų albumas)

23-ejų metų aktorė, dainininkė ir televizijos laidų prodiuserė Ashley Tisdale tapo pasaulinio garso žvaigžde, suvaidinusi nenuoramą, „iki išprotėjimo“ seksualią paauglę kultiniame „Vidurinės mokyklos miuzikle“ („High School Musical“).

Už pastarąjį vaidmenį liksmuolė fifa Ashley net laimėjo „Emmy“ statulėlę ir nuo vasario pradėjo solinę karjerą – išleido pirmąjį savo albumą „ Headstrong“.

Dėl jos talento dainuoti ar vaidinti galima ginčytis, tačiau mergina tikrai žino, kaip gauti iš gyvenimo tai, ko ji trokšta. „Vidurinės mokyklos miuziklo“ filmavimo metais (2004-2006) ji draugavo su miuziklo choreografu Jaredu Murillo. Vėliau, vakarėliuose, siausdama su paauglių dievaičiais Zacu Efronu ir Vanessa Hudgens, ji linksminosi tiesiogine to žodžio prasme - „iki nukritimo“.

Nevengdama nei narkotikų, nei pavojingų alkoholio kiekių, mergina ne tik susigadino savo reputaciją, tačiau ir susipažino su kitomis super žvaigždėmis: Lindsay Lohan, Mischa Barton…

Ashley iš pirmo žvilgsnio švelni gražuolė, išties yra atkali ir tvirto charakterio mergina. Vos sulaukus pilnametystės, ji pasidarė nosies operaciją ( juk ji dabar tikrai panaši į Paris…), jos stilistai kas sezoną keitė jos šukuoseną ir garderobą, ir štai ji - „Glamour“, „Seventeen“, „CosmoGirl!“, „Vanity Fair“, „Bravo“, „ Shape“, „Elle“, „Teen Vogue“ viršelių mergina.

Ar ji verta šlovės, spręskite jūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis