Pavasario gatvės pamaivos 2009m. (nuotraukų albumas)

Žiema dar neketina bėgti iš kiemo ir tikrai šaltukas spustels dar ne kartą, tačiau pagalvoti apie pavasario madas ir kaupti idėjas pavasario garderobui – būtina dabar.

Dizainerių pavasario-vasaros kolekcijos jau pasirodė ant podiumų. Ką privalo įsigyti madingiausia mokyklos paauglė pavasariui, sužinosi trumpoje pavasario topų apžvalgoje, o idėjų galėsi pasisemti iš nuotraukų albumo apačioje.

Pavasarį karaliauja opozicijos ir kontrastai. Plačios kelnės, derinamos su aptemptais marškinėliais ir palaidinėmis. Storų medžiagų sijonai dengia kelius, o permatoma klostuota ir raukiniuota palaidinė apnuogina bambą.

Pavasarį bus madingos country stiliaus trumputės kelnės, džinsai, languoti marškiniai, „vairuotojų“ kepurės…

Nepamiršk, kad „ant bangos“ pankiški, įvairiais raštais, piešiniais ir užrašais išmarginti marškinėliai, kurie tiks ir vaikinams ir merginoms. Rinkis geometriniais raštais išdailintus marškinius, svarbiausia, išryškinančius liemenį, pabrėžiančius krūtinę.

Į madą ateina liemens juosimas juostomis, surišamais diržais. Ploni, klubus juosiantys dirželiai, traukiasi nuo podiumo.

Paaukštintas liemuo – vėl jėga. Nebijok atrodyti kaip 80-tųjų patrakėlė. Treninginės arba lengvai krentančios siaurutės kelnės iki kauliukų, o gal hipiškai plačios su nutrūktgalviškais kliošais kelnės – tikrai padės tau išsiskirti iš minios pavasarį.

Jei kelnes pasiskolinsi iš mamos, priderinsi spalvingas petnešas – nustebinsi aplinkinius netradiciniu merginoms vintage deriniu.

Žabo, klostės, raukiniai, kaspinai po kaklu – būtini atributai pavasariui. Gali prisiminti, kaip išradingai užrišti kaklaraištį, kaip papuošti senus karolius. Gali kaklaraištį apsiūti karoliukais arba blizgiais žvyneliais – taip tikrai nesugalvos pasipuošti klasiokės.

Jau gali taupyti pinigus aksesuarams. Jie bus itin reikalingi pavasarį. Didžiulės, masyvios apyrankės, karoliai iš medžio, metalo, plastmasiniai dirbiniai – viskas, kas patraukia dėmesį, vos žvilgtelėjus, turi puošti tavo kaklą ar pirštus. Nepamiršk auskarų. Kuo jie didesni ir kuo daugiau juose detalių, būdingų pietų kultūroms: ornamentų, raštų, spalvų derinių – tuo geriau ir gražiau.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis