Julios Roberts dukterėčia - jaunoji Amerikos viltis (nuotraukų albumas)

Emma Roberts - septyniolikmetė aktorė ir dainininkė, savo žvaigždės karjerą pradėjusi vos devynerių. Suvaidinusi pirmajame filme „Kokainas“ („Blow“), ji iškart tapo režisierių numylėtine.

Pirmojo savo filmo jaunoji aktorė buvo prigrasinta nežiūrėti iki 18 metų, nes „Kokainas“ buvo traktuojamas kaip filmas suaugusiems.

Būdama tik trylikos metų, Emma tapo visos Amerikos paauglių numylėtine, ją rodė per televizijos laidas, ji dalyvavo šou, vaidino paauglių seriale „Neypatingi“ („Unfabulous“).

2005 metais, būdama keturiolikos, ji išleido pirmąjį savo muzikinį albumą „Neypatingas ir dar daugiau“ („Unfabulous and More“).

Tuomet pasipylė nominacijos prestižiniuose paauglių žvaigždžių apdovanojimuose. Emma susišlavė net kelias statulėles už savo muzikinį debiutą.

Dabar Emma, septyniolikmetė aktorė, suvaidinusi per 10 filmų. Nors jos mama visą gyvenimą troško, kad Emma būtų „normalus“ vaikas ir turėtų galimybę džiaugtis „normalia“ vaikyste, ji nusekė tetos Julios Roberts pėdomis.

Būti tokios garsenybės dukterėčia - tirai praverčia. Dabar ji - viena žinomiausių Amerikos paauglių, besidalijanti šlove su Zacu Efronu ir Miley Cyrus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis