Pavasario mados šokas (nuotraukų albumas)

Kitaip Giorgio Armani ir Johno Galliano pavasario kolekcijų ir nepavadinsi – šokas. Ant podiumų jie užkėlė netikėtus siluetus, originalius drabužių derinius, prikėlė fantastinių, geometriniam simetriškumui nepavaldžių formų.

Giorgio Armani pavasariui siūlo egiptietiškus griežtus plaukų kirpimus ir makiažą, afrikietiškus etninius ornamentus ir detales iš prabangaus pietų pasaulio papuošalų lobyno.

Jis atsisakė paprasto retro stiliaus gaivinimo ir jį sujungė su futuristinių detalių egzotika. Giorgio Armani mados namai moteriškumą ir seksualumą kuria, spausdami kūną į korsetus, juosdami blizgiais standžiais audiniais.

Avangardinės detalės praskaidrina griežtas drabužių formas. Giorgio Armani kolekcija tikrai praplės bet kurios madingos merginos stiliaus akiratį.Ispanas Johno Galliano taip pat nenusileidžia kolegai Armani. Dizaineris mados mylėtojams subtiliai priminė britišką karališką žavesį, ant scenos gražindamas prabangias rankų darbo suknias. Akį traukia preciziškas siuvinių dekoras, karoliukais, perlais siuvinėti korsetai.

Išskirtinė karališka prabanga ir modernus dalykiškumas susilieja Galliano pavasario kolekcijose. 19 a. pradžios žavesys užkariauja moterišką fantaziją.Portugalas su Alexis Mabille ir Felipe Baptista vis dar žavisi glam minimalizmu. Jų kolekcijose vyrauja santūrumas ir mistiškumas, drabužiai dvelkia nostalgija uniforminiam stiliui su glam detalėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis