Kaip tapti stereo vaikinu? (nuotraukų albumas)

Taip, buvo laikas, kai stereo „tarnavo“ tik merginoms, tačiau dabar ir tu gali tapti stereo vaikinu! Stereo vaikas – tai rokeris, kurio stilius chaosiškai sumaišytas pankų, gangsterių, emo, gotų, „nuobodų“, individualistų, reiverių, skeiterių, prastuomenės ir sceninio įvaizdžio stiliais.

Turbūt pagrindinė stereo vaiko problema – nesugebėjimas apsispręsti ir pasirinkti vieno mėgstamo stiliaus. Taigi, jei ir tau sunku apsispręsti tarp didelės gausos įvairių stilių, perskaitęs šį straipsnį, tu išmoksi suderinti mėgstamiausius stilius ir tapsi stereo.

Mylėk muziką. Stereo vaikas dievina įvairių stilių muziką: rap, nu-metal, punk-rock, pop-punk, R’n’B, death metal, metal, techno, dance, Christian rock, Christian metal, emotronic, ghettotronic, country, indie-rock, classic rock, hair bands, jazz, adult alternative.

Tačiau neklausyk tokių muzikos stilių, kaip pavyzdžiui: pop, mainstream rap, oldies, adult contemporary ar panašių žanrų (Indie pop, pop-rock ir World pop). Klausyk užsienietiškos muzikos, pavyzdžiui, iš Prancūzijos, Japonijos, Kinijos ar Didžiosios Britanijos.

Klausyk daug „undergroundin‘ės“ muzikos ir lankykitės įvairiuose muzikos koncertuose.

Muzikos klausykis nuolat! Pavyzdžiui, „MySpace“ – puiki galimybė susirasti muzikos, kurią kuria ar atlieka tavo bendraamžiai.

Būk pasitikintis savimi ir viskuo, ką darai. Puikiai vertink savo fizinę išvaizdą – nesidrovėk nei savimi, nei tuo, kuo nori tapti.

Visuomet su savimi nešiokis vaizdo kamerą, kad spėtum užfiksuoti įdomiausius momentus.

Atrodyk stilingai: nešiok spygliuotą diržą (sekis jį neįvertą į kelnes, o sagtį pasuk ant šono), vilkėk pankiškus ar gangsteriškus drabužius, nešiok pirštines su nukirptais pirštų galais (spalva nesvarbi!), nusipirk didesnio dydžio aviatoriaus stiliaus akinius nuo saulės (įvairių spalvų: juodus, raudonus, baltus). Vilkėk kelių sluoksnių diržus, petnešas bei kaklaraiščius.

Dėvėk lengvai įsiaunamus, klasikinius sportinius batelius. Susišukuok plaukus madingai, pagal roko stilių, nešiok didesnio dydžio kapišonus ir aptemtus „džemperius“. Nešiok aptemtus, tiesius arba apsmukusius džinsus, naudok skystą akių pieštuką (emo akių pieštukas arba sauso pieštuko variantai netinka).

Dėvėk daug įvairių tipų skarų bei apvalių kepuraičių, nenešiok kuprinių – vietoj jų naudok vyriškas pinigines.

Rašyk tik rašalu (nebent reikia atlikti testą, kuriame primygtinai reikalaujama naudotis pieštuku), atsitiktinai ir pasirinktinai braukyk, bei pabrauk atskirus žodžius;

Susipažink su įvairių stilių propaguotojais: rokeriais, skeiteriais, pankais, emo, scene bei paprastais, tvarkingais žmonėmis.

Naudok pankišką, gangsterišką, skeiterių bei surferių slengą.

Išsirink mėgstamą muzikos grupę ar atlikėją, perskaityk jų biografijas, bei žinok visus grupės narius ir jų sukurtas dainas.

Propaguok ekstremalų sportą, pavyzdžiui, futbolą, imtynes, BMX dviračius, motociklų ar riedlenčių sportą (jokių bėgiojimų, teniso, krepšinio, golfo ar pan.);

Būk dėmesingas ir aktyvus pamokų metu, bei stenkis gerai mokytis.

Jei žmonės, peržiūrėję tavo MP3 grotuvą, pasakys, kad nežino nei vienos dainos ar atlikėjo pavadinimų, vadinasi, tu tikrai esi stereo vaikas;

Savo pasakojamoms istorijoms panauk garso efektus – tai padės ne tik pabudinti klausytojus, bet ir suteiks ryškesnių spalvų, pagyvins pačią istoriją.

Pradėk mokytis groti muzikos instrumentu, dainuoti ar repuoti.

Naudok muzikos grupių bei reperių vardų sutrumpinimus, kaip pavyzdžiui, MRC, FOB, AAR, GCH, HIM, A7x, P!ATD, Diddy, Jeezy, Snoop, JZ ir pan. Tačiau, būk užtikrintas, kad žinai, ką šie sutrumpinimai reiškia!

Būk „Pokemonų“ ar kitų animacinių filmukų gerbėjas (tau turi patikti „Simpsons“ ir „Family Guy“).

Tu neturi meluoti, kad nustebintumei žmones – tai būtų kvailas elgesys, o melas labai greitai išaiškėtų.

Stereo įžymybės:

1. Grungy stereo: Conoras Oberstas, Travisas McCoy, Aaron (iš „The Almost“);

2. Punky stereo: Travisas Barkeris;

3. Emo stereo: Pete’as Wentzas, Danielis Issacas;

4. Ghetto stereo: Pharellis Williamsas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis