Turtinga, talentinga ir jauna - Hayden Panettiere (nuotraukų albumas)

Ji dirba daug, linksminasi mažai, nekenčia šlaistytis po prekybos centrus ir leisti uždirbtus milijonus prabangos prekėms. Vis dėlto ji – jaunasis Holivudo pasidižiavimas - aktorė, dainininkė ir „Grammy“ nominantė. Hayden Leslie Panettiere gimė 1989-ųjų metų rugpjūčio 21-ąją dieną. Hayden labiausiai išgarsino atliktas Claire Bennet vaidmuo „NBC“ televizijos seriale „Herojai“ („Heroes“).

2009-aisiais metais numatytas debiutinio jos solinio albumo pasirodymas, o pirmuoju jo singlu tapo daina „Wake Up Call“, pasirodžiusi dar 2008-ųjų vasarą.Ši žavinga devyniolikmetė yra viena patraukliausių ir viena geidžiamiausių Holivudo paauglių. Maža to, ji viena turtingiausių gražuolių. Kaip bebūtų keista Hayden laiko save kuklia ir darbščia mergina. Ji nesiaučia kiekviename vakarėlyje su žvaigždėmis, o domisi ir dalyvauja gyvūno globos ir apsaugos organizacijų veikloje.

Laimi geraširdžiai? Pamatysime ateityje. Šiandien siūlome skaitytojams paganyti akis į geidžiamosios Holivudo vilties nuotraukas: išvaizdą, stilių, įvaizdį.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis