Krizė piniginėje, bet ne drabužinėje

Krizė, krizė, krizė! Negražus, įkyrus, o svarbiausia, kiekvieną stileivą itin gąsdinantis žodis. Juk nedažnas moksleivis šiuo sunkiu laikotarpiu turės pataupyti. Arba... Blogo apie gatvės stilių, vintage madą autorė Gintarė Griškevičiūtė – Bilevičiėnė siūlo atrasti second hand`us.

Gatvės stilius = originalus stilius

Labai sunku apibūdinti, koks žmogus yra stilingas, tačiau nereikėtų painioti stiliaus ir mados, nes tai nėra tas pats.Žinoma, verta sekti tendencijas, tuomet lengviau apsispręsti, ką pirkti. Bet ne visiems žmonėms tinka tie patys drabužiai, tad neverta aklai kopijuoti to, ką matome vitrinose.

Juk gatvės stilius – tai crazy apranga, įdomios detalės. Dabar labai madinga derinti drabužius iš močiutės ar mamos spintos su naujais ir leisti pasireikšti fantazijai.

Susikurti savitą stilių nėra taip lengva, reikia daug eksperimentuoti, nebijoti išryškinti gražiausius savo bruožus.

Įkvėpimo galima semtis peržiūrint blog`us, vaikštinėjant po parduotuves. „Šiek tiek kantrybės, pastangų ir laikui bėgant suprasi, kas tau geriausiai tinka,“ - dalijosi patirtimi Gintarė.

Pirk, keisk, tapk išskirtiniu

„Skudurynas“, „ponių laimė“, second hand`ai, „kuistukai“ ir t.t. Ak, kaip tik nevadina vietos, kur galima įsigyti pigių, gražių ir, galima sakyti, vienetinių drabužių. Kai kurie skundžiasi, kad šiose parduotuvėse neįmanoma nieko rasti.

Gintarė pataria tiesiog dažniau lankytis tokiose parduotuvėse, o nusipirkus kokį drabužį netingėti jį perdaryti, pritaikyti sau. Jei pamatai traukiančią akį spalvą, raštą, audinio faktūrą, neverta dvejoti, ar tau būtinai reikia to daikto.

Keli litai - ne ta suma, kuri verstų graužtis dėl vis tuštėjančios piniginės. Beje, apsipirkęs second hand`e niekad nesutiksi antro taip pat apsirengusio žmogaus.

Žmonės vakarų Europoje seniai nebekompleksuoja, jie nori apranga išreikšti save. „Šiam tikslui įgyvendinti yra puikios sąlygos – vintage parduotuvės, kurių taip stinga Lietuvoje,“- atsidūsta Gintarė.

Nors Vilniuje daugėja gero stiliaus pavyzdžių, kitų miestų gyventojai tarsi vis dar kažko laukia. Gaila, bet ir tie patys liaupsinami vakarėlių pažibos stilistai lengvai aprengia tik manekeniško sudėjimo merginas. O vienas, visiems gerai žinomas, bandymas nukrypti nuo šios tendencijos, sulaukė daug talentingos dainininkės ašarų, kaltinimų ir pasiteisinimų.

Tai tik įrodo, jog geriausiai stiliaus ribas gali pajusti pati, kai atrandi, kas tavo kūne gražiausia ir ką labiausiai vertėtų pabrėžti.

Taigi, neverta baimintis, kad krizė gali sugadinti tavo ilgai puoselėtą stilių, geriau keisk jį! Apsipirkinėti „skudurynuose“ tikrai ne gėda, tai netgi gali tapti hobiu. Juk taip įdomu eksperimentuoti, persiųsti, prisitaikyti sau kokį originalų drabužėlį.

Drabužiai nuotraukose tekainuoja kelis litus, o atrodo išties puikiai! Nuotraukų Autorė Vita Žėkaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis