Kolekcija, kurios nematė Paris - nemadinga! (nuotraukų albumas)

Niujorkas vis dar dūzgia: vienas didžiausių pasaulyje mados renginių, Niujorko mados savaitė, nė neketina sulėtinti tempo. Kasdien Niujorko ir Mercedes-Benz mados savaitėse pristatomi po keliolika kolekcijų…

Jei būtum mados kritikas ar mados tendencijų specialistas – porą savaičių nuo ryto iki vėlaus vakaro trintum kolekcijų pristatymų sales ir kvėpuotum raudonų kilimų dulkėm. Kas gali būti geriau per savaitę nei beveik 100 valandų vėpsojimo į modelius ir linkčiojimo afterparčiuose, sveikinantis su žvaigždėmis?

Kas tai iškęstų? Pavyzdžiui, Paris Hilton - tikrai… Mados savaitė, kurioje ji nesudalyvauja, atrodo, neverta dėmesio. Didžiausiuose ir prestižiškiausiuose aukštosios mados pristatymuose – ji viena pagrindinių svečių. Kodėl? Ji ne tik garsiausių dizainerių klientė – ji mados ikona.

Tačiau ne tik Paris mėgaujasi mados atostogomis Niujorke. Kolekcijų pristatymų maratone dalyvauja ir begalė kitų gražuolių: Roisin Murphy, Nicole Ritchie, Nicky Hilton, Mischa Barton, Heidi Klum, Claire Danes, Nicole Ritchie, Alicia Keyes, Aubrey O Day ir kitos.

Kaip pasidabinusios žvaigždės papuošė mados savaitę, pamatysite nuotraukų albume apačioje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis