4 figūros problemos ir kaip jas patobulinti drabužiais

Yra merginų, kurios gali eiti įsivyniojusios nors ir į paklodę ir vistiek atrodyti gerai. Visgi ne vienai mūsų tenka pasukti galvą, kaip užmaskuoti vieną ar kitą kūno dalį, kurios mums (ir dažniausiai tik mums) atrodo netobulos.

1. NEIŠRAIŠKINGA TALIJA

Jei nori atrodyti moteriškiau, nebijok išryškinti liemens diržu. Šį sezoną madingiausi platūs, korsetų tipo. Taip pat platesni superilgi, kuriuos susegus vienas galas paliekamas kabėti laisvai.

Vida Press, AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

Diržą reikėtų rinktis pagal savo figūrą ir vilkimą drabužį. Platus tiks ne visuomet, todėl išbandyk ir vidutinio pločio ar visai siaurutį.

AFP, SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

Apranga atrodys solidžiau, jei dirželis atitiks drabužio, ant kurio yra segimas, spalvą. Diržu gali sujuosti ne tik suknelę ar megztinį, bet ir švarką, paltą, kailinukus.

SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

2. ITIN DIDELĖ KRŪTINĖ

Kartais didelė krūtinė tikrai vargina: sunku rasti ir dailią tinkamą liemenėlę, ir drabužius. Labai svarbu pasirūpinti kokybiška liemenėle, kuri formuotų krūtis ir neleistų joms sukristi. Žinoma, nereikėtų krūtinės užsikelti iki pat kaklo, toks jų demonstravimas - kelias vulgarumo link.

Neslėpk didesnės krūtinės plačiais megztiniais ir marškinėliais uždara iškirpte. Drabužiai V formos iškirpte ar tiesiog kukliai prasegti klasikiniai marškiniai akcentuos ir ilgins kaklą, krūtinė atrodys ne tokia didelė, figūra - proporcingesnė.

Vida Press nuotr.

Jei nori nukreipti dėmesį nuo didelių krūtų, gali užsisegti ryškesnį kaklo papuošalą ar pasidabinti išskirtiniais auskarais, tuomet žvilgsniai kryps ne į krūtis, o į kaklą ir veidą.

Venk itin gilių iškirpčių ir labai seksualių drabužių, didelė tikimybė, kad tokie įgaus vulgarumo. Greičiausiai nebus lengva prisitaikyti ir sukneles ar palaidines, prie kurių tinka tik liemenėlės be petnešėlių, nes didesnė krūtinė tiesiog atrodys nukarusi, o drabužis smuks.

3. NEPROPORCINGA FIGŪRA

Jei nori vizualiai susiaurinti plačius ir apvalius klubus, tereikia akcentuoti pečių liniją. Akimirksniu padės švarkas su peteliais. Šį sezoną labai madingi švarkai itin plačiais 80-ųjų stiliaus pečiais, visgi nepersistenk. Subtiliau atrodys dailūs ir nedideli, bet gana išraiškingi petukai, suteiksiantys tavo pečių linijai šiek teik griežtumo.

SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

Susiaurinti klubus ir sumažinti šlaunų apimtį gali tamsių spalvų kelnėmis, džinsais ir sijonais, ypač jei juos derinsi prie ryškesnių viršutinės dalies drabužių.

4. PILVUKAS

Pilvukas pūpso? Ką gi, pasimatuok kelnes aukštintu liemeniu, tokios prispaus pilvuką. Kelnės žemintu liemeniu - priešingai, pilvuką paryškins. Rinkis standesnio audinio kelnes, kurios formuotų figūrą.

Prie džinsų ar kelnių aukštintu liemeniu puikiai tiks lengvučio audinio palaidinė (ją gali sukišti į kelnes ir šiek tiek ištraukti, kad grakščiai krintantis audinys uždengtų užsegimą). Pilvukas pasislėps dar labiau, jei užsimesi (atsegtus) elegantišką griežtesnio silueto švarką arba odinę baikerių stiliaus striukę.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis