Beprotiška Londono mados savaitė (nuotraukų albumas)

Visas mados pasaulis persikraustė. Iš Niujorko mados žvaigždės migravo į Europą, Londoną. Čia prasidėjo Londono mados savaitė. Ekstravagantiškumas, avangardas, gatvės mada, jaunatviškas dizainerių maištas, kūrybinis veržlumas lyg burtų lazdele pamojus iš atminties ištrynė visus Niujorko mados savaitės įspūdžius.

Londono ore tvyro punk rokas. Čia dizaineriai sukūrė visišką mados anarchiją, sujungė į galvą netelpančius kontrastus, sukūrė absurdišką, tačiau savitai patraukią eklektiką.

Derinamos viena kitą pabrėžiančios spalvos: pilka su juoda, rausva su žalia, mėlyna su geltona, rožinė su gelsva ir ruda.

Vyrauja glam, retro, punk roko, disco, uniforminio, net militaristinio stiliaus mišiniai. Glam detalės puošia suplėšytus gatvės stiliaus drabužius bei vintage'inių suknelių ar kostiumėliu eilutes.

Griežti antpečiai, milžiniškos sagos, sagės, susegimai, grandinės puošia dailius spalvingus megztinius ir korsetus primenančius švarkus. Stebina globalizacijos išraiškos drabužių kolekcijose. Madingi rusiški motyvai su etnografiniais pietų šalių ornamentais.

Vyrauja arba uniformizmas ir minimalizmas arba popmastiškas spalvų ir stilių chaosas.

Bet geriau pamatyti pačiai ir šį bei tą priderinti savo garderobui. Crazy mados pavyzdžius iš Londono mados savaitės, pamatysite nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis