Milano mados savaitė: po Andy Warholo sparnu (nuotraukų albumas)

Šiuo metu vykstančioje Milano mados savaitėje savo kolekcijas rusens/žiemos sezonams pristatė garsiausi pasaulio mados namai: „Versace“, „Dolce & Gabbana“, „Gucci“, „Etro“, Giorgio Armani, „Prada“…

Pavasariui besibeldžiant į langus, skubame kedenti naujausius mados kūrėjų modelius: kas naujo, kas unikalaus, išradingo, nekasdieniško, originalaus.

Pavasarį laukia ne vienas pasimatymas, ne vienas vakaras klube, teatre ar oficialiame vakarėlyje. Prireiks ir išradingumo, ir kūrybingumo, kad išlaikytum mados ir stiliaus karalaitės karūną. O ką jau bekalbėti apie artėjantį mokyklos išleistuvių vakarą, o gal net diplomų teikimo ceremoniją?

Kaip atrodyti puošniai, tačiau paprastai ir nesenamadiškai? Idėjomis pasidalins garsiausi mados dizaineriai ir pasiūlys pasisemti įkvėpimo savo stiliui iš jų kūrinių.

Klasika ir dar kartą klasika…

Jei gerbi tradicijas ir nemėgsti šokiruoti, tau labiausiai patiks ir tiks „Versace“ stilius. Klasikinės brangių audinių suknelės, plazdantys sijonai, saikingai blizgios palaidinės, atveriančios pečius ir krūtinę.

Kad suknelės neprimintų nuobodžių klasikinių trafaretų, „Versace“ dizaineris įpynė įvairių raštų viršutinėje suknelių dalyje. Milžiniškos siūlės, iškarpytos detalės, juostos, klostės, įsiuvai netradicinėse vietose – suknelę paįvairina, tačiau nesumažina jos prabangos.

Jei „Versace“ stilius tau kiek per griežtas ir tu ilgiesi jaunatviškų detalių, tuomet pavartyk „Fendi“ ar Johno Richmondo kolekcijų nuotraukas.

Klasikinės kelius dengiančios tamsių spalvų suknelės siuvamos iš odos, odą imituojančių medžiagų. „Fendi“ klasikinei suknelei nepasikuklino ir prisiuvo gobtuvą (labai jauku), taip pat blauzdas įkalino susegamose kojinėse ar blauzdinėse.

Paprasčiausią klasikinę suknelę atnaujinsi ir pasiskolinusi Johno Richmondo fantaziją. Prisiūk suknelei masyvų užtrauktuką, kišenę, atlapą ar apsiaustą, priderink ekstravagantiškas kojines, prilipink antpečius arba apsivyk šaliku.

Johnas Richmondas vakarines sukneles siuva ir iš skirtingų tekstūrų medžiagų, jis derina kailį ir šilką, nėrinius su kasdieniška glamžyta medvilne ar austinėmis medžiagų detalėmis. Pabandyk ir tu. Gal elegantiška ir unikali vakarinė suknelė išeis iš kelių seniai nenešiojamų drabužių?Po Andy Warholo sparnu

Jei esi tokia, kuriai nusišvilpt, ką mano nusenę kaimynai, tau tiks naujausi „Dolce & Gabbana“, „Gucci“, „Etro“, Giorgio Armani modeliai.

Milano mados savaitę galima vadinti avangardo grįžimu. Daugelis garsiausių dizainerių įsileido spalvų ir formų gamą į savo vakarinių suknelių kolekcijas.

Avangardistų piešiniai ant drabužių, vakarinių suknelių, geometrinių formų karaliavimas, pop art'o detalės ant aksesuarų ir avalynės. Viskas papuošta meno kūrinių reprodukcijomis ir drabužiai nenusileidžia 7 dešimtmečio šedevrams.

Pompastika ir akį rėžiantys siluetai, dramatiškumas, kičas – tai viskas, ko tau reikia šį pavasarį, kad žėrėtum išskirtinumu ir klube, ir teatre.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis