Paryžiaus mados savaitės lankytojai spalvingesni už modelius (nuotraukų albumas)

Tai yra tiesiog nepakartojama! Į „Viktor & Rolf“ mados namų kolekcijos pristatymą sugužėjo minia pačių ekstravagantiškiausių Paryžiaus žvaigždžių ir miesto svečių.

Mados šou lankytojai paprastai ilgai nesvarsto kuo apsivilkti, einant į mados demonstracijas: paprasta, puošni kokteilinė suknute arba smart casual stiliaus madingi dizainerių drabužėliai puikiai tinka vėpsoti į modelius ant podiumo.

Tačiau tik ne šiame madų šou! „Viktor & Rolf“ kolekcijų pristatymai tampa mažyte švente oldschool glam gerbėjams.„Viktor & Rolf“ – vienas skandalingiausių Amsterdamo aukštosios mados prekės ženklų. 1993 metais dizainerių Viktoro Horstingo (gimė 1969 m.) ir Rolf Snoeren (gimė 1969 m.) įkurta kompanija garsėja fantastiškais konceptualaus dizaino drabužių modeliais, kurie apjungia ekstremalias idėjas ir spindintį glam stilių, drąsius futuristinius drabužių dizaino sprendimus ir siurrealistinį žavesį.

„Viktor & Rolf“ drabužius dievina ir dėvi tokios žvaigždės kaip Björk, Tilda Swinton, Tori Amos ir Rufus Wainwright.

Paryžiaus mados savaitėje vakar pristatytą „Viktor & Rolf“ kolekciją pamatysite nuotraukų albume apačioje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis